“Pogoń miała szanse, ale nie byliśmy dłużni”

Zagłębie Lubin po trzech z rzędu zwycięstwach nie zamierzało się zatrzymywać. Miedziowi jednocześnie chcieli wykonać kolejny krok w kierunku utrzymaniu spokojnego oddechy. Ostatecznie jednak w starciu z Pogonią Szczecin drużyna Waldemara Fornalika przegrała (0:1). Mimo wszystko opiekun lubinian był zadowolony z postawy zespołu.

Waldemar Fornalik
fot. PressFocus Na zdjęciu: Waldemar Fornalik
  • Jedenaście porażek na koncie ma w tym sezonie Zagłębie Lubin
  • Miedziowi pod wodzą trenera Waldemara Fornalika ponieśli w sobotę trzecią porażke
  • Szkoleniowiec lubinian skomentował starcie w Lubinie

Waldemar Fornalik ocenił mecz Zagłębie – Pogoń

Zagłębie Lubin legitymuje się obecnie bilansem 29 punktów. Jednocześnie Miedziowi mają cztery oczka przewagi nad strefą spadkową.

Na pewno jest to bolesna porażka, jeśli przegrywa się w doliczonym czasie gry. Możemy być jednak zadowoleni z postawy zespołu w wielu fazach tego meczu. To spotkanie mogło się podobać. Pogoń miała swoje szanse, ale my nie byliśmy dłużni – mówił Waldemar Fornalik cytowany przez Zaglebie.com.

Mecz się otworzył w drugiej połowie. Z takim zespołem jak Pogoń sytuacje trzeba wykorzystywać. Po trzech zwycięstwach, przegrywamy w takich okolicznościach. Szkoda, bo ten remis byłby dla nas bardzo istotny. Na pewno będziemy jeszcze wracać do tego meczu, ale od początku kolejnego tygodnia musimy podnieść głowy i myśleć o tym, co przed nami, bo potrafimy grać w piłkę – zaznaczył trener Zagłębia.

Czytaj więcej: Trener Pogoni z olimpijskim spokojem po meczu w Lubinie. “Trochę cierpieliśmy”

Komentarze