Były piłkarz Legii Warszawa wróci na polskie boiska? Jest na to gotowy

Piotr Koźmiński był gościem programu "Okno Transferowe" na youtubowym kanale "Meczyki". Dziennikarz "Wirtualnej Polski" zdradził, że Andre Martins, były pomocnik Legii Warszawa, chciałby wrócić do Ekstraklasy.

Andre Martins
PressFocus Na zdjęciu: Andre Martins
  • Piotr Koźmiński zdradził, że Andre Martins chciałby wrócić do Ekstraklasy
  • Portugalski pomocnik w przeszłości reprezentował barwy Legii Warszawa
  • 33-latek będzie wkrótce dostępny jako wolny agent

“Martins chętnie wróciłby do Ekstraklasy”

Andre Martins w przeszłości reprezentował barwy Legii Warszawa, z którą dwukrotnie sięgnął po mistrzostwo Polski. Portugalczyk ostatnio bronił barw izraelskiego Hapoelu Beer Szewa, jednak klub zdecydował się nie przedłużać z nim umowy. Piotr Koźmiński, dziennikarz “Wirtualnej Polski”, gościł ostatnio w programie “Okno Transferowe” na youtubowym kanale “Meczyki” i zdradził, że 33-letni pomocnik chciałby wrócić do Ekstraklasy.

Kilka klubów szuka na tę pozycję. Wiem, że Martins chętnie wróciłby do Ekstraklasy. Nie wiem, czy to nastąpi, natomiast słyszę, że taka opcja istnieje – powiedział Piotr Koźmiński.

Piłkarz dobrze wspomina występy w Polsce. (…) Być może będzie powrót, chociaż warunki finansowe, które miał w Legii i tam, są na pewno nie do odtworzenia przez inne polskie kluby. Ale ma 33 lata i pewnie zdaje sobie sprawę, że te lepsze kontrakty już były. Taka opcja istnieje, być może ktoś się zdecyduje – dodał dziennikarz “Wirtualnej Polski”.

Sprawdź także: Stal Mielec szuka bramkarza. Wypożyczenie prosto z mistrza Polski?

Komentarze