Stal Mielec szuka bramkarza. Wypożyczenie prosto z mistrza Polski?

Stal Mielec w sezonie 2022/2023 cieszyła się ze świetnej gry wypożyczonego Bartosza Mrozka. Młody bramkarz wrócił już do Lecha Poznań, dlatego poszukiwany jest jego następca. Tomasz Włodarczyk w programie na kanale Meczyki.pl wskazał, że wybór może paść na Kacpra Trelowskiego.

Kacper Trelowski
fot. PressFocus Na zdjęciu: Kacper Trelowski
  • Stal Mielec szuka bramkarza na przyszły sezon
  • W klubie pojawił się pomysł wypożyczenia Kacpra Trelowskiego
  • 19-latek w sezonie 2022/2023 był w Rakowie Częstochowa rezerwowym

Stal znów trafi z wyborem?

Raków Częstochowa ma w swoich szeregach Vladana Kovacevicia, który drugi raz z rzędu został uznany najlepszym bramkarzem Ekstraklasy. Rywalizacja z nim jest niezwykle trudna, o czym przekonuje się Kacper Trelowski, który w sezonie 2022/2023 rozegrał sześć spotkań w lidze oraz pięć w Pucharze Polski.

O Kovaceviciu mówi się w kontekście zagranicznego transferu za wielkie pieniądze. Nawet w przypadku jego odejścia, podstawowy plan Medalików zakłada pozyskanie nowego bramkarza na pozycję numer jeden. 19-letni Trelowski wciąż byłby więc tylko rezerwowym.

Szansą dla niego może okazać się wypożyczenie. Poważne zainteresowanie takim ruchem wykazuje Stal Mielec, której barw w sezonie 2022/2023 bronił wypożyczony z Lecha Poznań Bartosz Mrozek. Radził sobie on na tyle dobrze, iż czeka go teraz walka o miejsce w składzie Kolejorza.

Tomasz Włodarczyk informuje, że Stal Mielec poważnie zorientowała się w tym temacie, a do przeprowadzenia transferu czasowego brakuje jedynie zgody ze strony Rakowa Częstochowa.

Zobacz również: Koniec pięknej przygody. Starzyński opuszcza Zagłębie po ponad siedmiu latach

Komentarze