Bayer nie rezygnuje z Kolasinaca

Sead Kolasinac
Sead Kolasinac fot. Grzegorz Wajda

Bayer Leverkusen nie rezygnuje z pozyskania Seada Kolasinaca z Arsenalu FC. Zawodnik miałby wzmocnić w szeregach teamu z Bundesligi lewą stronę defensywy, czytamy na łamach Sky Sports.

Czytaj dalej…

Bayer Leverkusen prowadzi cały czas rozmowy w sprawie pozyskania piłkarza. Dialog z udziałem przedstawicieli sterników Aptekarzy i The Gunners dotyczy opłat transferowych i dokładnych warunków zmiany klubu przez 27-latka.

Bayer ma plan, aby wypożyczyć reprezentanta Bośni i Hercegowiny z opcją obowiązkowego transferu definitywnego. Nie jest tajemnicą, że Kolasinac chce wrócić do Niemiec z powodów rodzinnych, co może mieć kluczowe znaczenie w związku z przyszłością zawodnika.

Kolasinac w przeszłości grał w Bundeslidze, broniąc barw FC Schalke 04. W najwyższej klasie rozgrywkowej w Niemczech piłkarz zaliczył 94 mecze, notując w nich cztery trafienia i osiem asyst.

Urodzony w Karlsruhe zawodnik ma kontrakt ważny z Arsenalem do końca czerwca 2022 roku. Rynkowa wartość piłkarza według Transfermarkt.de wynosi 16 milionów euro. Bayer ma zapłacić natomiast za zawodnika 11 milionów euro plus premie.

Komentarze