Skrzydłowi Bayernu spokojni o swoją przyszłość. Klub nie rozważa ich sprzedaży

Niemieckie media jakiś czas temu wskazywały, że włodarze Bayernu Monachium nie do końca są zadowoleni z postawy Serge'a Gnabry'ego i Leroya Sane. Mieli nawet rozważać ich sprzedaż. Taką ewentualność wyklucza Florian Plettenberg z redakcji Sky Sports Deutschland.

Leroy Sane
Pressfocus Na zdjęciu: Leroy Sane
  • Rola Leroya Sane i Serge’a Gnabry’ego w Bayernie zmalała
  • Obaj zawodnicy mają wysokie kontrakty, a media spekulowały, że mogą zostać sprzedani
  • Zdaniem Floriana Plettenberga klub nie planuje na razie sprzedaży Niemców

Sane i Gnabry na razie nie na sprzedaż

Bayern Monachium miał pod koniec rundy jesiennej małe problemy ze skutecznością, co poskutkowało wieloma zgubionymi punktami. Sytuacja jest już stabilna, choć w tle pobrzmiewają wciąż doniesienia o niezadowoleniu włodarzy klubu z postawy Leroya Sane i Serge’a Gnabry’ego

Obaj skrzydłowi odgrywają obecnie nieco mniejszą, aniżeli na początku sezonu rolę. Julian Nagelsmann ma jednak wciąż do nich pełne zaufanie. Informacje dotyczące przyszłości bonu Niemców przekazał Florian Plettenberg z redakcji Sky Sports Deutschland.

Zdaniem dziennikarza na ten moment działacze nie rozważają sprzedaży Sane ani Gnabry’ego. Obaj zawodnicy mają wysokie kontrakty, a ich wkład w grę zespołu nie jest obecnie według włodarzy współmierny do zarobków. Mimo to jest za wcześnie na podjęcie konkretnych decyzji względem ich przyszłości w ekipie mistrza Niemiec. 

U nas również: Dyrektor sportowy Bayernu Monachium zdradził plany względem napastnika

Komentarze