Dyrektor sportowy Bayernu Monachium zdradził plany względem napastnika

Nieustannie powracają plotki na temat możliwego transferu Harry'ego Kane'a do Bayernu Monachium. Wpływa na to również niepewna przyszłość Erica Maxima Choupo-Motinginga. Plotkom na temat zainteresowania Bawarczyków Kanem kłam zadał dyrektor sportowy niemieckiego klubu, Hasan Salihamidzic.

Eric Maxim Choupo-Moting
Pressfocus Na zdjęciu: Eric Maxim Choupo-Moting
  • Bayern Monachium latem prawdopodobnie postara się o transfer nowego napastnika
  • Z niemieckim klubem łączy się Harry’ego Kane’a
  • Hasan Salihamidzic zaprzeczył doniesieniom mediów na temat Anglika

Bayern nie sięgnie latem po Harry’ego Kane’a?

Mało kto spodziewał się przed sezonem, że tak znakomite liczby będzie notował Eric Maxim Choupo-Motinging. Kameruńczyk w 25 meczach zanotował aż 16 trafień, a media zaczęły się zastanawiać, czy wobec dobrej formy napastnika Bayern Monachium sięgnie latem po wzmocnienia na tej pozycji.

Z przenosinami do Die Roten łączy się Harry’ego Kane’a, który zdaniem mediów jest głównym celem transferowym klubu na lato 2023. Od tych doniesień woli odcinać się dyrekcja sportowa mistrza Niemiec na czele z Hasanem Salihamidziciem. Dyrektor sportowy Bawarczyków zdementował doniesienia na temat Anglika.

– Nic takiego się nie dzieje, to nonsens. Nie myślimy nawet nad transferem Harry’ego Kane’a. Zamierzamy przedłużyć umowę Choupo. Mam nadzieję, że dalej będzie strzelał bramki. Co będzie później, zobaczymy – stwierdził działacz w rozmowie ze Sky Sports. 

Aktualna umowa napastnika Bayernu Monachium wygasa w czerwcu 2024 roku. Jak wynika ze słów dyrektora sportowego Bayernu, klub rozważa na poważnie przedłużenie umowy Kameruńczyka.

U nas również: Goretzka pali się do gry przeciwko PSG. “Czeka nas świetny mecz”

Komentarze