Były zawodnik Bayernu w mocnych słowach o dwóch skrzydłowych. “Największe rozczarowanie w Bawarii”

Postawa Leroya Sane i Serge'a Gnabry'ego w obecnym sezonie była wielokrotnie kwestionowana. W mocnych słowach na temat dwóch skrzydłowych wypowiedział się były zawodnik Bayernu Monachium – Mario Basler. Jego zdaniem klub powinien sprzedać obu piłkarzy.

Serge Gnabry
Pressfocus Na zdjęciu: Serge Gnabry
  • Leroy Sane i Serge Gnabry stracili miejsce w wyjściowym składzie Bayernu
  • Obaj skrzydłowi są ostatnio mocno krytykowani
  • Suchej nitki na Niemcach nie zostawił były piłkarz Die Roten – Mario Basler

Mario Basler nie oszczędził Sane i Gnabry’ego

Leroy Sane i Serge Gnabry są jednymi z najlepiej zarabiających piłkarzy Bayernu Monachium. Obaj skrzydłowi stracili w ostatnim czasie miejsce w wyjściowym składzie, a zdaniem niektórych źródeł Die Roten mieli nawet rozważyć ich sprzedać. Plotki te zdementował jednak Florian Plettenberg. 

W temacie obu Niemców wypowiedział się ostatnio były zawodnik Bayernu – Mario Basler. Nie szczędził on słów krytyki pod ich adresem.

Nagelsmann wskazał, co może być decydujące w rywalizacji z PSG
Julian Nagelsmann

Julian Nagelsmann przed hitem Ligi Mistrzów Bayern Monachium do potyczki z Paris Saint-Germain podejdzie z jednobramkową zaliczką. W pierwszym starciu między oboma zespołami niemiecki team wygrał po golu Kingsleya Comana. – Mamy bardzo dobrą strukturę zespołu. Wszyscy chcemy zajść bardzo daleko w Lidze Mistrzów. Przeciwko zawodnikom wagi ciężkiej, takim jak Bayern Monachium czy PSG, o

Czytaj dalej…

– Gnabry jest jednym z największych rozczarowań w Bawarii do spółki z Sane. Usunąłbym ich z kadry meczowej. W środę wysłałbym wyraźny sygnał, że nie są potrzebni. Gnabry powinien raczej otworzyć salon fryzjerski, ponieważ co tydzień ma inną fryzurę. Najpierw mop, potem kucyk, a w środę prawdopodobnie dredy – stwierdził w podcaście Basler ballert. 

W środę Bayern Monachium zmierzy się w rewanżowym meczu ⅛ Ligi Mistrzów z Paris-Saint Germain. Obaj zawodnicy znaleźli się w kadrze Bawarczyków na to spotkanie.

U nas też: Skrzydłowi Bayernu spokojni o swoją przyszłość. Klub nie rozważa ich sprzedaży

Komentarze