Leroy Sane wstrzymuję się z decyzją. Skupia się na czymś innym

Leroy Sane wciąż nie podpisał nowego kontraktu z Bayernem Monachium. Niemiec wyznał, że aktualnie skupia się na bieżącym sezonie.

Leroy Sane
Obserwuj nas w
IMAGO / Matthias Koch / Sebastian Räppold Na zdjęciu: Leroy Sane
  • Leroy Sane wstrzymuję się z podjęciem decyzji o nowym kontrakcie
  • Bayern Monachium chciałby zatrzymać kluczowego piłkarza
  • Obecny kontrakt Niemca wygasa w czerwcu 2025 roku

Leroy Sane woli skupić się na grze

Leroy Sane wciąż nie przedłużył swojego kontraktu. Obecna umowa Niemca z klubem wygasa w czerwcu 2025 roku. Według informacji, jakie przekazał sam piłkarz, Bayern chciałby zacząć rozmowy na temat przedłużenia kontraktu. Jednak zapędy mistrzów Niemiec są wstrzymywane przez piłkarza. Skrzydłowy “Bawarczyków” odniósł się do swojej aktualnej sytuacji, udzielając jednoznacznej wypowiedzi na ten temat.

– Nie myślałem jeszcze o tym. Klub chciałby rozpocząć rozmowy, ale w tym momencie skupiam się tylko i wyłącznie na trwającym sezonie – powiedział Sane.

– Bayern pozostaje moim pierwszym wyborem, nie mam co do tego żadnych wątpliwości – przyznaję.

Leroy Sane jest w tym sezonie w doskonałej formie. W rozgrywkach ligowych zagrał w 11 spotkaniach, w których zdobył 8 bramek. Zaliczył również 6 asysty przy golach swoich kolegów. Niemiec z dobrej strony prezentuję się także w Lidze Mistrzów. W 4 meczach zdobył bramkę i zanotował asystę. Transfermarkt wycenia 57-krotnego reprezentanta Niemiec na 75 milionów euro.

Zobacz także: Gwiazda Bayernu Monachium może wrócić do Premier League

Komentarze