Borussia Dortmund pracuje nad przedłużeniem kontraktu z ikoną

Marco Reus
Pressfocus Na zdjęciu: Marco Reus

Marco Reus jest symbolem Borussii Dortmund. Klub chciałby przedłużyć z nim kontrakt, który wygasa wraz z końcem sezonu. Niemiec ma wiele ofert transferowych i jego pozostanie w BVB jest poddawane wątpliwości.

  • Marco Reus jest jedną z ikon Borussii Dortmund
  • Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem sezonu
  • Borussia Dortmund pracuje nad przedłużeniem umowy z 33-latkiem

Jaka przyszłość czeka Marco Reusa?

Od lipca 2012 roku Marco Reus reprezentuje barwy Borussii Dortmund. Niemiec jest ikoną drużyny z Signal Iduna Park, w której rozegrał 368 meczów. W tym czasie zanotował 157 bramek i 117 asyst. Kontrakt zawodnika wygasa wraz z końcem sezonu, a on sam nie zdecydował jeszcze, czy chce parafować nową umowę z BVB.

Reus otrzymał wiele ofert ze strony klubów z MLS, Arabii Saudyjskiej, jak również Europy. Zainteresowanie jego pozyskaniem wyraziło również RB Lipsk. Mimo to zawodnik wciąż zwleka z podjęciem decyzji. Najnowsze informacje na temat sytuacji Marco Reusa przekazał Ekrem Konur.

Zgodnie z informacjami tureckiego dziennikarza, władzom Borussii zależy na przedłużeniu umowy z 33-latkiem. Będzie się to wiązało jednak z obniżeniem jego aktualnych zarobków. Zawodnika trapią jednak wciąż urazy, dlatego jego przyszłość pozostaje wciąż kwestią niepewną. 

Przeczytaj: Ciekawy transfer BVB. Ogromna kwota za nastolatka

Komentarze