Hoffenheim z kompletem

Bundesliga
Na zdjęciu: Bundesliga

Gracze Hoffenheim wygrali u siebie z Herthą 2:0. Dla Wieśniaków to trzeci kolejny triumf.

Co działo się w tym spotkaniu? Gospodarze szybko mogli otworzyć wynik tej potyczki. W piątej minucie Szalai uderzył jednak tylko w obramowanie bramki rywali.

Kilkadziesiąt sekund potem w dobrej sytuacji znalazł się Amiri, lecz na posterunku był golkiper przyjezdnych. Później niewiele do szczęścia zabrakło Kramariciowi.

W 13. minucie Kramarić po raz kolejny znalazł się w dobrej sytuacji. Tym razem uderzył obok bramki i cały czas mieliśmy bezbramkowy remis.

Na pierwsze trafienie w tym spotkaniu czekaliśmy zaś do 29 minuty. Wtedy to Jarsteina pokonał Amiri.

Dziewięć minut po zmianie stron Schulz zagrał do Demirbaya. Ten jednak nie wykorzystał swojej sytuacji i uderzył obok bramki.

W 72. minucie prowadzenie Wieśniaków mogło być wyższe, ale Kaderabek został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza rywali. Tak samo było przy uderzeniu Hübnera.

W 75. minucie goście mogli doprowadzić do wyrównania. Tym razem swoimi umiejętnościami wykazał się jednak golkiper gospodarzy.

Gracze Hoffenheim dopięli swego kilka minut potem. Wtedy to Jarstein został pokonany przez Nelsona.

Ostatecznie wynik tego spotkania nie uległ już zmianie.

Hoffenheim – Hertha 2:0 (1:0)