Dwóch piłkarzy Bayernu z urazami po poniedziałkowym treningu

Jamal Musiala
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Jamal Musiala

Dwóch zawodników Bayernu Monachium – Sven Ulreich i Jamal Musiala – musiało przedwcześnie zakończyć poniedziałkowy treningu drużyny. Powodem były odniesione urazy. Bawarczycy wydali już oficjalny komunikat w sprawie stanu zdrowia piłkarzy.

  • Sven Ulreich i Jamal Musiala nabawili się kontuzji podczas poniedziałkowego treningu Bayernu Monachium
  • Ulreich uszkodził więzadło w kolanie, natomiast Musiala torebkę stawową w kostce
  • Według nieoficjalnych informacji znacznie dłużej pauzował będzie doświadczony bramkarz

Ulreich i Musiala kontuzjowani

33-letni Ulreich, który w obecnym sezonie pełni funkcję zmiennika Manuela Neuera, doznał urazu w starciu z Michaelem Cuisance’m. Doświadczony bramkarz nie był w stanie kontynuować zajęć i został odwieziony do szatni wózkiem golfowym. Niedługo potem trening Marc Roca zakończył trening utalentowanego Jamala Musiali, niefortunnie trafiając go w kostkę.

W poniedziałek po południu Bayern wydał oficjalny komunikat w sprawie wspomnianej dwójki. U Ulreicha badania wykazały częściowe naderwanie więzadła wewnętrznego w prawym kolanie, natomiast Musiala doznał urazu torebki stawowej w prawej kostce.

Bayern nie poinformował jak długo będą pauzować Ulreich i Musiala, ale według informacji Bilda przerwa pierwszego z nich może potrwać nawet osiem tygodni. Drugi do zajęć z zespołem powinien wrócić w ciągu kilku najbliższych dni, ale jego występ w piątkowym meczu przeciwko Greuther Fuerth wydaje się być mało prawdopodobny.

Zobacz także: Bayern zdemolował rywala. Lewandowski pobił kolejny rekord!

Komentarze