Robert Lewandowski
Robert Lewandowski fot. Grzegorz Wajda

Lewandowski: W moim życiu wszystko jest możliwe

Robert Lewandowski ma kontrakt ważny z Bayernem Monachium do końca czerwca 2023 roku. W rozmowie z magazynem France Football reprezentant Polski zapowiedział, że chce grać na najwyższym poziomie także po zakończeniu aktualnej umowy z klubem z Bawarii.

Czytaj dalej…

Lewandowski w sezonie 2019/2020 zmierza pewnym krokiem po swoją kolejną koronę króla strzelców Bundesligi. Wszystko wskazuje też na to, że na koncie polskiego napastnika znajdzie się również kolejne mistrzostwo ligi wywalczone z Bayernem. Mimo wszystko zawodnik, który w sierpniu skończy 32 lata, przekonuje, że najlepsze jeszcze przed nim.

– Nie jestem jeszcze w najlepszym okresie mojej kariery. Wkrótce będę. Jestem pewny, że najlepszy moment mojej kariery jeszcze przede mną. Wiem też, że to nie jest mój ostatni kontrakt. Chcę grać jeszcze przez kilka lat, chcąc utrzymać formę – mówił Lewandowski w rozmowie z Antoine Bourlonem z popularnego francuskiego magazynu piłkarskiego.

– Cały czas mam przed sobą myślenie o przyszłości, ale czuję się naprawdę dobrze. W sierpniu będę świętować swoje 32 urodziny, ale to nie znaczy, że czuję się na tyle – przekonywał Polak.

Lewandowski: Najlepszy moment mojej kariery jeszcze przede mną

– Wiek dla mnie nie ma żadnego znaczenia. Nie wpływa też na moje zaangażowanie w grę w piłkę, a także poza nią. Moim celem jest nie tylko zostać na szczycie przez następne dwa lub trzy lata, ale dłużej – zaznaczył Lewandowski.

Przypomnijmy, że polski napastnik dzisiaj prawdopodobnie znów pojawi się w wyjściowym składzie monachijskiej drużyny, która zmierzy się z Wernerem Brema. Jeśli ten mecz zakończy się po myśli Bayernu, to ekipa z Bawarii wywalczy swój ósmy z rzędu tytuł mistrzowski.

Komentarze