Bundesliga
Bundesliga

Havertz już latem w Bayernie?

Kai Havertz to jedno z najgorętszych nazwisk na transferowym rynku. Czy już latem zmieni barwy klubowe? Jak informuje The Independent, zdecydowany na sprowadzenie 20-letniego zawodnika jest Bayern Monachium.

Czytaj dalej…

Władze bawarskiego klubu są przekonane, że uda im się wygrać rywalizację o pozyskanie zawodnika Bayeru Leverkusen z innymi europejskimi gigantami. W Monachium istnieje również wiara, że uda im się sfinalizować transfer w ciągu najbliższych kilku tygodni.

Havertz znajduje się również na celowniku takich klubów jak Manchester United, Liverpool i Real Madryt. Sam piłkarz ma jednak preferować przenosiny do mistrzów Niemiec, którzy mają również po swojej stronie duży atut – są na znacznie bardziej zaawansowanym etapie rozmów w tej sprawie niż inne kluby.

W Leverkusen są świadomi, że będą musieli pogodzić się z odejściem Havertza. Przedstawiciele klubu z BayArena również chcieliby jak najszybciej zakończyć rozmowy w tej sprawie, aby następnie mieć większą szansę na dokonanie odpowiednich wzmocnień.

W obecnym sezonie reprezentant Niemiec rozegrał na boiskach Bundesligi 26 spotkań, zdobywając w nich 11 bramek.

Komentarze