Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM
Oprawa kibiców Bayernu podczas finału LM fot. Przemysław Mamczak

Bayern zarzuci sieci na Evertona Soaresa?

Cały czas łączeni z przeprowadzką do Bayernu Monachium są Leroy Sane i Callum Hudson-Odoi. Jeśli jednak żaden z wymienionych piłkarzy ostatecznie nie wzmocni ekipy z Bawarii, to alternatywą ma być pozyskanie Evertona Soaresa, czytamy na łamach Fussballtransfers.

Czytaj dalej…

Mistrzowie Niemiec dali jasno do zrozumienia, że ​​są zainteresowani podpisaniem umowy z Sane z Manchesteru City, ale według najnowszych doniesień 23-latek nie jest zbytnio zainteresowany przeprowadzką do Monachium.

W styczniu Bawarczycy próbowali wszystkiego, co mogli, by pozyskać Hudsona-Odoiego, ale Chelsea FC nie chciała pozwolić młodemu zawodnikowi odejść, więc Anglik ostatecznie został w ekipie z zachodniego Londynu. Na dzisiaj też mało prawdopodobne jest, aby 18-latek zasilił Bawarczyków.

W związku z powyższym niewykluczone, że przy nieudanych pertraktacjach głównym celem Bayernu stanie się Brazylijczyk Everton Soares, broniący aktualnie barw Gremio Porto Alegre.

Niemieckie media donoszą, że władze Bayernu kontaktowali się już z agentem piłkarza, wyrażając swoje zainteresowanie reprezentantem Brazylii, biorącym obecnie udział w trwającym Copa America.

Urodzony w Maracanau zawodnik w tym roku wystąpił w 12 meczach, notując sześć trafień i jedną asystę.

Komentarze