STS. Polska – Ukraina. 300 zł bonusu za wygraną Polaków

Polska - Ukraina to pierwszy test Biało-Czerwonych przed zbliżającymi się finałami Euro 2024. Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za trafiony typ na zwycięstwo Polaków.

STS - zakłady bukmacherskie
Na zdjęciu: STS - zakłady bukmacherskie
STS
Bonus 300 zł
Typ na zwycięstwo Polski z Ukrainą
  • Spotkanie Biało-Czerwonych z Ukrainą ma dać pierwsze odpowiedzi trenerowi Michałowi Probierzowi
  • Mecz zostanie rozegrany na PGE Narodowym w Warszawie
  • Bukmacher STS oferuje bonus 300 zł za wytypowanie wygranej Polaków
  • Żeby skorzystać z oferty, wystarczy rejestracja z kodem GOAL300

300 zł bonusu od STS za typ na wygraną Polski z Ukrainą

W piątek (7 czerwca) reprezentacja Polski rozegra swój pierwszy z zaplanowanych meczów towarzyskich przed finałami Euro 2024. Rywalami Biało-Czerwonych będą Ukraińcy, którzy również zakwalifikowali się do prestiżowej imprezy rozgrywanej w Niemczech. Na mecz Polska – Ukraina STS przygotował promocję, dzięki której można zgarnąć 300 zł za wytypowanie wygranej naszej reprezentacji.

Możliwość skorzystania z oferty będziesz miał, gdy założysz konto w STS z naszym kodem GOAL300. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które objaśniamy poniżej. W tym miejscu pragniemy także zaprosić do sprawdzenia naszego Poradnika Typera, który zawiera kluczowe wskazówki dla początkujących.

Przed typowaniem warto też zapoznać się z naszą zapowiedzią meczu Polska – Ukraina. Sprawdź, na co warto zwrócić uwagę!

STS oferta specjalna na Polska - Ukraina
Promocja specjalna na Polska – Ukraina od STS

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w STS z kodem promocyjnym GOAL300 i zaznacz zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO lub AKO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na wygraną Polski z Ukrainą
  4. Jeżeli trafisz, to otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 300 zł

Czy reprezentacja Polski poradzi sobie z Ukrainą?

Kursy bukmacherów na piątkowy mecz Polska – Ukraina są bardzo wyrównane. Minimalnym faworytem eksperci widzą Biało-Czerwonych (kurs: 2.60), jednak wygrana Ukraińców nie byłaby postrzegana w kategoriach niespodzianki (kurs: 2.70). Dlatego też spotkanie na PGE Narodowym zapowiada się niezwykle emocjonująco i z pewnością warto je śledzić.

Jakub Matuszyk
Jakub
STS
150.00
Polska wygra z Ukrainą w meczu towarzyskim

Choć bukmacherzy nie są zdecydowani co do rezultatu piątkowego starcia w Warszawie, wydaje się, że atut własnego boiska powinien pomóc Polakom. Dlatego też rozsądnym typem jest postawienie na ich wygraną i szansę na zgarnięcie 300 zł bonusu. Ekipa prowadzona przez Michała Probierza swój ostatni mecz na PGE Narodowym rozegrała w barażach do Euro 2024 efektownie rozbijając Estonię 5:1. Ukraina będzie rywalem o wiele bardziej wymagającym, ale jeśli Biało-Czerwoni liczą na dobry wynik na niemieckich boiskach, do gry z klasowymi drużynami muszą być przygotowani na 100%.

Warunki bonusu STS na wygraną Polaków.

Promocja STS na bonus 300 zł za zwycięstwo Polaków jest przeznaczona tylko dla nowych graczy, którzy zarejestrują się z kodem GOAL. Według regulaminu należy dokonać dwukrotnego obrotu bonusem, aby otrzymać środki na saldo główne.

Obrotu można dokonać poprzez kupony przedmeczowe SOLO lub AKO z kursem minimalnym 1.91. Co ważne, do obrotu zaliczają się zakłady MAXIKOMBI, a także zagrane z opcją zakład bezpieczny, wypłacone za pomocą opcji cash-out oraz rozliczone przez bukmachera jako zwrot po kursie 1.00. Więcej informacji można znaleźć na stronie bukmachera STS.

Jak znaleźć ten bonus?

Udział w promocji i zgarnięcie bonusu umożliwia kliknięcie w jeden z zamieszczonych w tym artykule linków lub bannerów. Wówczas przy rejestracji z kodem GOAL weźmiesz udział w promocji i zagrasz o 300 zł.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze