Bukmacherzy z BLIK – którzy je akceptują?

BLIK to płatność, która znana jest większości osób, które posiadają aplikację bankowości elektronicznej. To wygodna, a co ważniejsze – błyskawiczna forma wykonywania przelewów i opłat. System ten został wdrożony również przez bukmacherów online. BLIK-iem wpłacisz środki, które użyjesz do obstawiania zakładów sportowych. Bukmacherzy z BLIK-iem to standard w naszym kraju, dzięki czemu użytkownicy nie mają żadnych kłopotów z doładowaniem swojego portfela w zakładach online. Którzy bukmacherzy akceptują BLIK? Jak wykonać wpłatę przy użyciu kodu BLIK? O tym wszystkim piszemy w tym artykule!

Spis treści:

Płatność BLIK u legalnych bukmacherów

Nie ma wątpliwości, że BLIK to trend, który zdominował płatności online w ostatnich latach. O tym, jak bardzo jest popularny świadczy tylko fakt, że praktycznie wszyscy bukmacherzy w Polsce pozwalają w ten sposób zasilić saldo depozytowe. Wpłaty przez BLIK u bukmacherów to nie dodatek, a pewna podstawa całego systemu płatniczego. BLIK rozwija się w szybkim tempie i coraz więcej banków wdraża tego rodzaju aplikację.

BLIK bazuje na takich atutach, jak szybkość i łatwość transakcji. Kod BLIK sprawił, że użytkownik z aplikacją banku nie musi logować się na swoje konto, żeby dokonać przelewu. Dane do logowania zostały niejako zastąpione unikalnym kodem, który uwiarygadnia transakcje. Sześciocyfrowy ciąg potwierdza wpłatę, a po chwili pieniądze trafiają na konto bukmachera. Kolejny plus płatności BLIK-iem u bukmacherów? Transakcje działają o dowolnej porze w każdy dzień tygodnia!

Którzy bukmacherzy akceptują BLIK?

Jako nowa metoda płatności BLIK pojawił się stosunkowo niedawno, bo w 2015 roku. Wówczas nasz rynek legalnych bukmacherów nie był tak rozwinięty, jak w tym momencie. Wtedy dominował STS i Fortuna, a poza tym było kilku mniejszych operatorów. Rozwój BLIK-a odpowiada temu, co wydarzyło się też na rynku bukmacherskim w naszym kraju. W ciągu tych kilku lat przybyło legalnych operatorów zupełnie tak samo, jak BLIK rozbudował swoją sieć transakcji. Początkowo BLIK-iem można było płacić tylko w kilku bankach, a teraz w tym gronie znajduje się już kilkanaście najważniejszych banków w Polsce.

Bukmacherzy z BLIK-iem to rynkowi potentaci tacy jak STS i Fortuna, a także nowi operatorzy, czyli Betfan, Superbet, forBET i Totalbet. BLIK w zakładach online ma się całkiem dobrze, ponieważ bukmacherzy również umożliwiają obstawianie przez aplikację. A to właśnie system płatniczy, który idealnie sprawdza się dla użytkowników telefonu, którzy przy jego użyciu chcą dokonywać szybkich płatności. W zależności od firmy bukmacherskiej saldo depozytowe BLIK-iem możesz doładować już drobną wpłatą o wartości 1 zł. BLIK jest systemem płatniczym, który nie pobiera prowizji od wykonywanych transakcji.

Gdzie zrobisz przelew BLIK-iem? Oto lista bukmacherów, którzy umożliwiają tego rodzaju rozwiązanie:

Jak działa BLIK u bukmacherów?

Depozyt za pośrednictwem kodu BLIK wykonasz korzystając ze strony online bukmacherów lub mobilnych aplikacji. To jedna z wielu opcji płatniczych, bo u licencjonowanych operatorów można znaleźć też pozostałe wiarygodne transakcje wykonywane przez Przelewy 24, PayU, Skrill, dotpay lub Paysafecard. Sam decydujesz, jaką metodą chcesz wpłacić pieniądze do bukmachera. Jeśli chcesz to zrobić BLIK-iem to po prostu wybierasz z dostępnych opcji tego rodzaju metodę.

Aplikacja BLIK to wdrożony system do bankowości elektronicznej, który sprawia, że transakcje są obsługiwany nawet wtedy, gdy bank nie realizuje przelewów wychodzących i przychodzących. Dlatego wykonując płatność BLIK-iem pieniądze na koncie bukmachera znajdują się automatycznie po zrealizowaniu kodu. Jako użytkownik nie musisz czekać kilku godzin lub do otwarcia banku, żeby transakcja została zrealizowana.

Przelew do bukmachera za pośrednictwem BLIK-a zrealizujesz, jeśli posiadasz konto w następującym banku: Alior, ING, Millennium, mBank, Banki Spółdzielcze SGB, Santander, PKO BP, Getin Bank, Credit Agricole, Grupa BPS, Noble Bank, BNP Paribas, Bank PEKAO, Nest Bank, Bank Pocztowy, BS Brodnica, Bank Ochrony Środowiska.

Do użycia kodu BLIK należy dodatkowo zainstalować aplikację bankowości elektronicznej. Gdy spełnisz te warunki – możesz dokonać wpłaty do bukmachera dzięki metodzie BLIK. Jak to działa?

Będąc zalogowanym graczem na koncie bukmacherskim np. STS w dziale wpłaty należy wybrać opcję “BLIK”. Jeszcze na stronie bukmachera należy wprowadzić kwotę, którą chcesz wpłacić – w przypadku STS minimalna transakcja BLIK-iem to 1 zł. Co dalej? Zostanie wygenerowany kod BLIK (sześciocyfrowy), który należy skopiować, a następnie wkleić do aplikacji bankowości online. W ten sposób potwierdzisz transakcję, a twój rachunek bankowy zostanie obciążony depozytem wykonanym na konto bukmachera. Całość transakcji zajmuje kilkanaście lub kilkadziesiąt sekund. Po zatwierdzeniu przelewu od razu na koncie bukmacherskim pojawią się środki, które można wykorzystać do obstawiania kuponów.

Jak wykonać wpłatę u bukmachera z BLIK-iem?

  1. Skorzystaj z bukmachera, który udostępnia depozyty poprzez BLIK i zarejestruj u niego konto z kodem promocyjnym od goal.pl.
  2. Gdzie zrobisz wpłatę BLIK-iem? Oto możliwi bukmacherzy: STS, Fortuna, eWinner, forBET, Betfan, Superbet, Fuksiarz, Totalbet, LVBET, PZBUK.
  3. Przejdź do logowania u bukmachera, a następnie wybierz sekcję “wpłaty/depozyty”.
  4. Z grona dostępnych opcji płatniczych – zaznacz metodę “BLIK”.
  5. Ustal kwotę, którą chcesz przelać, a następnie wygeneruj kod transakcji.
  6. Skopiuj kod do aplikacji bankowej i tym samym potwierdź przelew.
  7. Wróć do serwisu bukmacherskiego i sprawdź, czy twoje saldo główne zostało doładowane przelewem BLIK.

Bonusy bukmacherskie poprzez BLIK

W zakładach bukmacherskich znaną metodą zachęcania do obstawiania są bonusy od wpłaty. W takich sytuacjach klient musi wykonać przelew, żeby cieszyć się z uzyskania specjalnej promocji. To znana formuła nagradzania typerów, która działa u wszystkich bukmacherów na naszym rynku. Czy BLIK jest akceptowany w tego rodzaju promocjach? Jasne, że tak! BLIK nie należy do zakazanych metod wpłaty w przypadku bonusów bukmacherskich. Depozyty przy użyciu tej metody mogą dać użytkownikom zakłady bez ryzyka lub doładowania konta.

Jeśli bukmacher akceptuje BLIK do transakcji finansowych, to generując specjalny kod możesz skorzystać z bonusów na start, które wiążą się z wykonaniem wpłaty. Przykład takiej oferty? Nowy gracz wykonując pierwszy depozyt przy użyciu BLIK-a może otrzymać:

  • Zakład bez ryzyka 234 zł,
  • Bonus 100% od wpłaty do 1200 zł.

Czy BLIK to bezpieczna metoda wpłaty?

Według szacunków Narodowego Banku Polskiego już teraz użytkownicy częściej wykorzystują BLIK aniżeli karty płatnicze. To pokazuje, jak bardzo ta metoda transakcji przypadła do gustu Polakom. Co więcej, BLIK rozpoczyna ekspansję również na pozostałe państwa, nie ograniczając się tylko do Polski.  W 2020 roku liczba aktywnych użytkowników aplikacji BLIK sięgała prawie 17 milionów. Łącznie grono to zrealizowało aż 424 miliony transakcji. To system, nad którym pieczę sprawują podmioty państwowe zabezpieczające transakcje finansowe.

Płatność BLIK u bukmacherów – najcześciej zadawane pytania

Którzy bukmacherzy w Polsce akceptują BLIK?

Można odpowiedzieć w skrócie: prawie wszyscy operatorzy. Główni bukmacherzy z BLIK to STS, Fortuna, Betfan, Superbet, forBET i Totalbet.

Jaka jest minimalna wpłata BLIK-iem?

Minimalnie na konto bukmachera BLIK-iem przelejesz 1 zł.

Czy depozyt BLIK-iem do bukmachera posiada prowizję?

Wpłaty BLIK-iem są bez dodatkowych opłat.

Ile trzeba czekać na przelew?

Depozyt za pośrednictwem kodu BLIK dochodzi do bukmachera błyskawicznie.