MŚ 2022 – kursy na mistrzostwa świata

Bardzo nietypowo, bowiem na przełomie listopada i grudnia rozegrane zostaną finały mistrzostw świata 2022. W mundialu w Katarze udział wezmą 32 reprezentacje, które rywalizować będą na ośmiu stadionach w pięciu miastach. Wśród nich będzie reprezentacja Polski. Bukmacherzy przygotowali bardzo obszerną ofertę zakładów na mistrzostwa świata. Sprawdź jak wyglądają dostępne na mundial 2022 kursy.

Gdzie znaleźć najlepsze kursy na MŚ 2022?

Finały mistrzostw świata w Katarze to najważniejszy punkt kalendarza wszystkich legalnych bukmacherów w Polsce w 2022 roku. Większość z nich już na kilka miesięcy przed przygotowała na mundial bardzo obszerną ofertę zakładów, którą regularnie odświeżają i aktualizują. Niektórzy bukmacherzy wyróżniają się na tle innych, a w tym artykule postaramy się przedstawić którzy bukmacherzy oferują najlepsze kursy na MŚ 2022.

Przed mistrzostwami warto sprawdzić, kto oferuje najwyższe kursy, jednak w trakcie sprawdzaj również nasze typy na MŚ 2022, które aktualizujemy codziennie!

Promocje bukmacherskie na MŚ 2022

 1. STS

  Najwyższy bonus w STS z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 2. Betfan

  Bonus 200% z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 3. Superbet

  Najwyższy pakiet powitalny z kodem GOAL
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg
 4. Totalbet

  Zakład bez ryzyka 200 zł i freebety bez depozytu 35 zł
  +18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Sprawdź więcej na temat promocji bukmacherskich na MŚ 2022.

MŚ 2022 kursy bukmacherskie

Mistrzostwa Świata 2022 z kilku względów było wyjątkowe. Będzie to pierwszy mundial, który nie będzie rozgrywany między ligowymi sezonami i pierwszy, który gościł będzie na Bliskim Wschodzie. Organizacja turnieju została powierzona Katarowi, dla którego będzie to także debiut na imprezie tej rangi.

Skład poszczególnych grup MŚ 2022 poznaliśmy 1 kwietnia 2022 roku. Wówczas odbyło się losowanie w Doha, podczas którego 29 reprezentacje zostały podzielone na osiem grup. W momencie losowania nie byli znani jeszcze trzej finaliści, którzy zostali wyłonieni w późniejszych barażach.

W turnieju finałowym weźmie udział siedem zespołów, które w przeszłości miały już okazję sięgać po mistrzostwo świata. Na boiskach w Katarze zagra również jeden debiutant – którymi są wspomniani już wcześniej gospodarze. Polscy kibice z niecierpliwością czekają na rywalizację w grupie C, do której trafiła reprezentacja Polski. Drużynie Czesława Michniewicza przyjdzie rywalizować z reprezentacjami Meksyku, Arabii Saudyjskiej i Argentyny.

W trakcie mundialu, który rozegrywany będzie od 20 listopada do 18 grudnia 2022 roku, rozegrane zostaną łącznie 64 spotkania. 48 z nich odbędzie się w ramach fazy grupowej, która wyłoni 16 uczestników rundy finałowej. Przeanalizujmy jak wyglądają na MŚ 2022 kursy bukmacherów na fazę grupową, a także co proponują graczom.

Unfortunately, no events are available at this point. Please check back later.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 listopada 2023 13:59.

Zakłady bukmacherskie MŚ 2022

W ofercie którego bukmachera znajdziemy najlepsze kursy na MŚ 2022? Chcąc je porównać sprawdziliśmy ofertę naszym zdaniem najlepszych w Polsce bukmacherów:

 • STS
 • BETFAN
 • Superbet
 • Fortuna
 • PZBuk
 • etoto
 • forBET
 • Betclic
 • Totalbet
 • Fuksiarz
 • Betcris

Poniżej znajdziesz informacje jak kształtują się kursy na rozstrzygnięcia w poszczególnych grupach, kursy na zwycięzcę całego turnieju czy kursy na króla strzelców mundialu.

Kursy na Mundial: grupa A

W roli zdecydowanego faworyta do rywalizacji w tej grupie przystąpi reprezentacja Holandii, która zdaniem bukmacherów nie powinna mieć żadnych problemów z wywalczeniem awansu do fazy pucharowej. Kursy na jej zajęcie przez nią pierwszego miejsca w grupie A MŚ 2022 kształtują się obecnie w granicach 1.40-1.52.

Kto jest jeszcze faworytem bukmacherów do wyjścia z grupy A? Tego jednoznacznie nie wskazują. Ich zdaniem rywalizację o drugie miejsce powinny ze sobą stoczyć zespoły Senegalu i Ekwadoru. W ich przypadku kursy na awans mieszczą się między 1.70 a 2.10. Legalni bukmacherzy, mimo atutu własnego boiska, nie dają większych szans gospodarzom turnieju – reprezentacji Kataru.

Kursy na Mundial: grupa B

W grupie B mundialu sytuacja jest bardzo podobna do grupy A. Również ma ona swojego zdecydowanego faworyta, dwie drużyny, które powinny walczyć o drugą lokatę oraz outsidera. Bukmacherzy praktycznie nie przewidują innego scenariusza niż zajęcie pierwszego miejsca przez reprezentację Anglii. Kursy na wygranie przez nią grupy oscylują w granicach 1.30-1.35.

Zdecydowanie trudniej bukmacherom wskazać drugi zespół, która awansuje z tej grupy do fazy pucharowej. Patrząc na kursy na wyjście z grupy, porównywalne szanse na to mają drużyny Stanów Zjednoczonych (2.00) i Walii (2.00-2.25). Iran ma natomiast pełnić w grupie B rolę dostarczyciela punktów. Za każdą postawioną złotówkę na jego awans można aktualnie wygrać ponad 5 zł.

Kursy na Mundial: grupa C

Uwaga polskich kibiców w drugiej połowie listopada będzie skoncentrowana przede wszystkim na rywalizacji w grupie C mistrzostw świata. To właśnie z ramach tej grupy na mundialu rywalizować będzie reprezentacja Polski. Biało-czerwoni nie wystąpią jednak w roli faworyta. Tym zdecydowanie, także zdaniem bukmacherów, jest reprezentacja Argentyny. Jeżeli drużyna z Lionelem Messim w składzie nie zajmie pierwszego miejsca, będzie to duża niespodzianka (kursy na zwycięstwo w grupie – 1.42 – 1.48.

W grupie C emocji z pewnością jednak nie zabraknie. Kluczowy dla losów rywalizacji o awans do fazy pucharowej może być pierwszy mecz na mundialu pomiędzy Polską i Meksykiem. To właśnie te drużyny według legalnych bukmacherów mają rozstrzygnąć między sobą kwestię drugiego miejsca. Aktualnie żaden z bukmacherów nie wskazuje zdecydowanego faworyta, jedni dają minimalnie większe szanse Biało-czerwonym, inni Meksykanom. W STS kurs na awans Polski do fazy pucharowej wynosi 1.90.

Kursy na Mundial: grupa D

W grupie D MŚ 2022 bukmacherzy wskazują Francję, jako faworyta do zajęcia pierwszego miejsca, ale w żadnym wypadku nie można odbierać szans Duńczykom, którzy dwukrotnie pokonali Trójkolorowych w ostatniej edycji Ligi Narodów. Tymczasem kursy na wygranie przez nich grupy są znacznie wyższe (3.75-4.00) od kursów na zwycięstwo Francuzów (1.40-1.42).

Dania i Francja są natomiast pewniakami do awansu z grupy D i nie powinny im w tym w żaden sposób zagrozić pozostałe dwa zespoły – Tunezja i Australia. Choć zapewne będą chciały napsuć krwi faworytom, to wszystko wskazuje na to, że pozostanie im jedynie walka o trzecią lokatę.

Kursy na Mundial: grupa E

Ogromne emocje, a także piłkarski hit czeka nas w grupie E mistrzostw świata. Zagrają w niej bowiem dwie drużyny, które według bukmacherów są w gronie drużyn, które mogą walczyć nawet o mistrzostwo świata. Mowa o zespołach Hiszpanii i Niemiec. Tylko kataklizm może sprawić, że nie przebrną one przez fazę grupową, a z ogromnym prawdopodobieństwem można stwierdzić, że kwestię pierwszego miejsca w grupie rozstrzygną w bezpośrednim meczu. Różnice w kursach na pierwsze miejsce w tej grupie są niewielkie, ale bukmacherzy lekko wskazują na Hiszpanię – kursy 1.90-1.95.

Pozostałym dwóch zespołom w grupie E prawdopodobnie pozostanie walka o zakończenie mundial na trzecim miejscu. Co nie może dziwić bukmacherzy większe szanse na to dają reprezentacji Japonii.

Kursy na Mundial: grupa F

W grupie F mundialu w Katarze pierwsze miejsce bukmacherzy rezerwują dla reprezentacji Belgii, która do turnieju finałowego przystąpi z ogromnymi nadziejami. Drużyna Roberto Martineza celuje w strefę medalową i jeżeli chce o tym myśleć, nie może obawiać się grupowej rywalizacji. Kursy na jej zwycięstwo w tej grupie wynoszą 1.55.

Grupa F ma również swojego drugiego faworyta i jest nią reprezentacja Chorwacji. Zespól Zlatko Dalicia powinien bez większych problemów poradzić sobie z Marokiem i Kanadą w walce o drugą lokatę. Można śmiało powiedzieć, że odpadnięcie Chorwatów już po fazie grupowej byłoby sensacją.

Kursy na Mundial: grupa G

Reprezentacja Brazylii uważana jest za głównego faworyta do zdobycia złotego medalu na mundialu w Katarze. Zanim jednak przystąpi do decydujących spotkań, będzie musiała przebrnąć przez fazę grupową. Jej rywalami w grupie G będą dwaj przedstawiciele Europy – Serbia i Szwajcaria, a także reprezentujący Afrykę Kamerun. Canarinhos są niemal pewniakami bukmacherów do zajęcia pierwszego miejsca w grupie G MŚ 2022 – kursy oscylują w granicach 1.25 – 1.42.

Rywalizacja o drugą lokatę i kontynuowanie przygody z mundialem w fazie pucharowej ma się ich zdaniem rozstrzygnąć między Serbią i Szwajcarią. Aktualnie bukmacherzy nieco odważniej wskazują na Szwajcarów.

Kursy na Mundial: grupa H

Jedną z ciekawszych grup stanowi grupa H MŚ 2022, w której zagrają przedstawiciele czterech kontynentów. Ma ona dwóch wyraźnych faworytów do awansu, którzy powinni także stoczyć bój o pierwszą lokatę. Są to reprezentacje Portugalii i Urugwaju, choć bukmacherzy mocniej wskazują w tej kwestii na zespół z Cristiano Ronaldo w składzie. Kursy na wygranie grupy przez Portugalczyków wynoszą obecnie 1.70-1.80, natomiast przez Urugwajczyków 2.75-3.10.

MŚ 2022 kursy na króla strzelców

Podczas mundialu w Katarze bardzo ciekawie i emocjonująco zapowiada się nie tylko walka o mistrzostwo świata, ale także na poziomie indywidualnym o koronę króla strzelców. Kandydatów, którzy o tym marzą, jest kilku. Sprawdź więc jak wyglądają na MŚ 2022 kursy na król strzelców.

Cztery lata temu najskuteczniejszym zawodnikom turnieju finałowego mistrzostw świata okazał się Harry Kane, który trafił do siatki rywali sześć razy. Doświadczony reprezentant Anglii jest według legalnych bukmacherów bardzo poważnym kandydatem do powtórzenia tego sukcesu. W STS kursy na zdobycie przez niego korony króla strzelców na kilka tygodni przed turniejem wynosi 8.25 i jest najniższy spośród wszystkich zawodników. Za jego kandydaturą może przemawiać także teoretycznie bardzo łatwa grupa, w której Anglicy nie powinni mieć problemów z odniesieniem kompletu zwycięstw.

To jednak tylko jeden z kilku zawodników, których szanse bukmacherzy oceniają bardzo wysoko. Na liście tej nie brakuje Kyliana Mbappe (Francja), Karima Benzemy (Francja), Lionela Messiego (Argentyna), Neymara (Brazylia) czy Cristiano Ronaldo (Portugalia).

Polscy bukmacherzy nie zapominają również o kapitanie reprezentacji Polski Robercie Lewandowskim, ale jego szanse, co nie może dziwić, nie są oceniane wysoko. Kursy na zostanie przez niego najskuteczniejszym zawodnikiem mundialu oscylują w okolicy 40.00-50.00.

Kursy STS – Graj Odpowiedzialnie | +18 | Obowiązuje regulamin

MŚ 2022 kursy na zwycięzcę

Najważniejsze rozstrzygnięcie MŚ 2022 poznamy 18 grudnia. Dowiemy się wówczas kto wygra mistrzostwa świata. W roli obrońców tytułu do katarskiego mundialu przystąpi reprezentacja Francji, która również teraz zaliczana jest do wąskiego grona kandydatów do złotego medalu. Na odzyskanie tytułu po 20 latach liczy również reprezentacja Brazylii, której szanse legalni bukmacherzy zgodnie oceniają najwyżej.

Wielkie turnieje bardzo często jednak rządzą się swoimi prawami i bardzo trudno przez ich rozpoczęciem jest wskazać zespół, który w końcowym rozrachunku okaże się najlepszy. Patrząc na ofertę zakładów bukmacherów wsród kandydatów znajdują się także Anglicy, Argentyńczycy, Hiszpanie czy Niemcy.

Kursy BETFAN – Graj Odpowiedzialnie | +18 | Obowiązuje regulamin

Kursy na finał MŚ 2022

Wyżej przedstawiliśmy jak wyglądają kursy na zwycięzcę mundialu w Katarze. Oferty bukmacherów są jednak bardzo bogate i jeszcze przed turniejem można postawić na to, czy dana drużyna zagra w meczu finałowym. Kursy na to zdarzenie kształtują się podobnie jak na zwycięzcę turnieju – czyli najniższe kursy widnieją czy faworytach całego turnieju – Brazylii, Francji, Anglii, czy Argentynie.

Przewidujący w tej kwestii sensację bez problemu znajdą również kursy na inne zespoły. Przykładowo kurs na występ reprezentacji Polski w finale w STS wynosi 40.00.

Kursy STS – Graj Odpowiedzialnie | +18 | Obowiązuje regulamin

Jak bukmacherzy MŚ 2022 ustalają kursy?

Bukmacherzy, podobnie jak występujące na mundialu reprezentacje, długimi miesiącami przygotowują się do najważniejszego piłkarskiego turnieju. Swoim klientom starają się zaoferować kompletną ofertę zakładów, nie tylko na bezpośrednio związane z poszczególnymi meczami. Jak bukmacherzy ustalają na MŚ 2022 kursy? Odpowiedzialni za to są oddsmakerzy, czyli profesjonaliści zajmujący się właśnie ustalaniem kursów. W swojej pracy biorą pod uwagę wiele czynników, które mają wpływ na oferowany przez bukmachera kurs.

Trzeba jednak zaznaczyć, że nawet najbardziej dokładnie analizy czasami okazują się nietrafione. To jednak coś zupełnie normalnego w tej branży, choć firmy bukmacherskie starają błędy jak najbardziej zminimalizować.

Unfortunately, no events are available at this point. Please check back later.
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 27 listopada 2023 13:59.

Na naszej stronie znajdziesz również informacje na temat tego, gdzie oglądać MŚ 2022. Sprawdź i nie przegap żadnego meczu!

Kursy mundial 2022 – najczęściej zadawane pytania

Który bukmacher oferuje najwyższe kursy na MŚ 2022?

Najwyższe kursy na mistrzostwa świata w Katarze znajdziesz w STS, BETFAN i Superbet.

Gdzie szukać informacji o aktualnych kursach na Mundial?

Aktualne kursy na wszystkie mecze MŚ 2022 w Katarze znajdziesz na goal.pl

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.