forBET esport

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł + 100% do 2000 zł i bez podatku!:

5280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Przyjrzyjmy się ofercie esportowej, którą prezentuje na swoim portalu bukmacher forBET. Ten serwis esportem na poważnie zajmuje się raczej od niedawna, więc warto sprawdzić, czy już teraz warto otworzyć tam konto pod kątem obstawiania sportów elektronicznych. W tym artykule pokrótce analizujemy ofertę rynków na forBET oraz bonusy na esport, które oferuje on swoim klientom.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Zakłady na esport w forBET

U bukmachera forBET nie ma niestety osobnego interfejsu na zakłady esportowe, jak ma to miejsce u niektórych konkurentów. Kategoryzacja dyscyplin jest jednak rozwiązana dosyć wygodnie. “eSport” to po prostu jeden z dostępnych na belce po lewej stronie ekranu sportów. Po kliknięciu na tę zakładkę, można następnie wybrać spomiędzy dostępnych gier komputerowych. Dzięki temu bardzo łatwo znaleźć konkretny turniej czy ligę, wiedząc, jaką produkcją jesteśmy zainteresowani.

Specjalny bonus na esport?

Na tę chwilę forBET nie ma żadnego bonusu na esport, który byłby dostępny cały czas albo w cyklicznych edycjach. Bukmacher regularnie publikuje jednak promocje jedyne w swoim rodzaju, dostępne tylko przez kilka dni. Tego typu akcje zdarzają się oczywiście również w formule skierowanej do fanów esportu. Nic nie stoi jednak na przeszkodzie, aby wykorzystać środki bonusowe dostępne w ramach “zwykłych” na zakłady na wydarzenia ze świata esportu. Warto zapoznać się zwłaszcza z zakładem bez ryzyka do 1200 zł dostępnym dla nowych klientów, którzy zarejestrują się z kodem promocyjnym GOALBET.

Bonus powitalny forBET – szczegóły

Zacznijmy od tego, czego powinieneś się w ogóle spodziewać po bonusie powitalnym forBET, który może sięgnąć kwoty 3280 zł! Na tę sumę składają się: zakład bez ryzyka do 1200 zł i bonus od drugiego depozytu do 2080 zł. Nowi użytkownicy mogą też przez 30 dni grać bez podatku w forBET. Poniżej przedstawiamy szczegóły.

Zakład bez ryzyka do 1200 zł

Zakład bez ryzyka do 1200 zł to nowość w ofercie powitalnej bukmachera. Jak z niego skorzystać? Wpłać co najmniej 20 zł depozytu i postaw pierwszy dowolny zakład za min. 20 zł. Wygrałeś? Doskonale, wygrana z kuponu jest Twoja. Kupon nie wszedł? Otrzymasz zwrot aż do 1200 zł w środkach bonusowych. Warunki obrotu bonusem nie są skomplikowane. Obowiązuje jednokrotny obrót na kuponie z min. 3 zdarzeniami, które mają kurs min. 1.30. Czas na obrót bonusem to 14 dni.

Bonus 100% od drugiego depozytu do 2080 zł

Wpłacając drugi depozyt do forBET otrzymasz bonus 100% aż do 2000 zł. Dodatkowo dla klientów rejestrujących się z kodem GOALBET i wpłacających min. 100 zł czeka 80 zł extra depozytu. Sprawdź szczegółowe warunki obrotu bonusami w regulaminie na stronie bukmachera.

30-dniowa gra bez podatku

Po rejestracji konta, w ciągu 24h dostajesz także od forBET-u 14-dniowy okres gry bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami o jednostkowych kursach 1.3. Oprócz oferty przedmeczowej i live, a przypadku tej promocji możesz obstawiać Wirtualne I!

Czy jest on jednak tak prosty, jak twierdzą marketingowcy z forBET? Cóż, to prawda, nie ma się czego bać, ale naszym zdaniem poziom skomplikowania warunków obrotowych wcale nie stoi na niższym poziomie niż u konkurencji. Ze szczegółami możesz się zapoznać poniżej, w instrukcji skorzystania z bonusu.

forbet esport - zakłady bukmacherskie

Co można obstawiać?

Zastanawiasz się, na jakie tytuły konkretnie będziesz mógł stawiać zakłady u bukmachera forBET? W tabeli poniżej znajdziesz dla przykładu produkcje oraz rozgrywki, które były dostępne w trakcie pisania tej recenzji. To nie jest oczywiście wyczerpująca lista. Po pierwsze, wszystko zależy od tego, jakie imprezy zbliżają się akurat lub właśnie trwają. Po drugie, forBET będzie prawdopodobnie pracował nad polepszeniem swojej oferty, więc sytuacja może się polepszyć.

Tytuł gry esportPrzykładowe rozgrywki
Counter StrikeESL Hiszpania Flashpoint ESL Włochy
ESL Premiership LPL Pro Svenska Elitserien
League of LegendsLEC LCK LPL LCS Korea Challengers VCS
Dota 2ESL One Los Angeles Epic Origins BTS Epic Prime League
Starcraft 2GSL Global Clan Invitational Wardi TV
Call of DutyCall of Duty League
Rainbow SixNordic Championship
OverwatchOWL

Jak obstawiać esport?

Może masz już doświadczenie w obstawianiu innych sportów, a może zakłady na esport to będzie Twoje pierwsze zetknięcie z bukmacherką. W obu przypadkach naszym zdaniem wyjdzie Ci na dobre przypomnieć sobie lub po raz pierwszy przeczytać kilka żelaznych zasad obstawiania. Dzięki nim podejmiesz mądrzejsze decyzje i będziesz odpowiedzialnie zarządzać finansami:

  • Zdecyduj się na konkretny budżet w danym okresie, na przykład 100 zł na miesiąc, 20 zł na tydzień czy ile tam chcesz – zależy to oczywiście od Twoich możliwości finansowych. Dobierz tę kwotę tak, żeby nie wpłynęła ona na codzienne życie, nawet jeżeli wszystko stracisz.
  • Wybierz sobie jednostkę, czyli stawkę na przeciętny zakład, który postawisz. Powinno to być 3-10% całego budżetu. W ten sposób ochronisz się przed przegraniem całej kasy nawet przy kilku-kilkunastu nietrafionych kuponach z rzędu.
  • Jeżeli chcesz edukować się w swojej ulubionej dyscyplinie, to super – czytaj wypowiedzi casterów i typerów, oglądaj wywiady z zawodnikami… Pamiętaj jednak, żeby samodzielnie przemyśleć wszystkie źródła. Nie wierz nikomu bezkrytycznie, bo obstawiasz za własne pieniądze, więc to Ty musisz wziąć odpowiedzialność za decyzję.
  • Dokładnie czytaj regulaminy promocji bonusowych, a także opisy poszczegółnych rynków, na które stawiasz. Pamiętaj, że dwóch bukmacherów może w lekko różny sposób interpretować takie same rynki albo mogą mieć te same zasady, ale pod innymi nazwami. Musisz mieć to wszystko pod kontrolą.

Rodzaje zakładów

Oto kilka przykładowych rynków, które możesz znaleźć na forBET w kategorii esport:

  • Zwycięzca: podstawowy zakład, gdzie stawiasz na to, która drużyna albo który gracz wygra całe spotkanie.
  • Handicap map: w tym zakładzie przyznaje się fory jednej z drużyn, aby wyrównać szanse i tym samym kursy.

Obstawiasz na przykład na to, czy drużyna 1 wygra, jeżeli fikcyjnie zacznie mecz z jedną przegraną rundą.

  • Poniżej/powyżej map: ile map będą musieli rozegrać zawodnicy w ramach danego meczu? Możesz postawić na przykład na to, czy więcej, czy mniej niż określona liczba.
  • Zwycięzca mapy: tutaj możesz postawić na to, która drużyna wygra konkretną mapę albo rundę, na przykład pierwszą albo drugą, niezależnie od tego, kto okaże się zwycięzcą całego meczu.

Publikowane rynki zależą oczywiście od zasad konkretnej produkcji. Jak wiadomo rozgrywka w Counter Strike jest zupełnie inna od StarCrafta i od FIFA! W tym miejscu niestety musimy zauważyć, że większość meczów na forBET ma tylko jeden rynek: ten na zwycięzcę. Większa różnorodność pojawia się tylko dla najpopularniejszych spotkań. Mamy nadzieję, że bukmacher poprawi ten aspekt oferty.

Zakłady długoterminowe

Zakłady długoterminowe to takie, które obstawia się na długo przed ich rozstrzygnięciem. Chodzi tutaj na przykład o postawienie na zwycięzcę turnieju jeszcze przed jego rozpoczęciem albo wtedy, gdy jest on jeszcze w początkowej fazie. Na forBET tego typu zakłady również się pojawiają. Pamiętaj, że ze względu na niedostatek informacji takie rynki są ryzykowne, ale potrafią mieć też ponadprzeciętnie wysokie kursy.

Zakłady na żywo

Na forBET regularnie pojawiają się zakłady na żywo na dyscypliny esportowe. Najczęściej można u bukmachera zagrać na mecze rozgrywane w League of Legends, Dota 2 oraz Counter Strike. Dla tych sportów oferta jest całkiem szeroka, pojawiają się nie tylko najpopularniejsze spotkania, ale także te o mniejszej wadze.

Esport na mobile

Aplikacja forBET jest dostępna na Android i na iOS. Umożliwia korzystanie z wszystkich potrzebnych na co dzień funkcji: możesz przy jej pomocy procesować płatności, korzystać z bonusów i oczywiście stawiać zakłady na esport. Warto zauważyć, że u bukmachera forBET z jakiegoś względu funkcja cashout jest dostępna wyłącznie na telefonie lub tablecie.

Esportowe transmisje live

U bukmachera forBET można oglądać wiele dyscyplin sportu tradycyjnego, ale niestety póki co firma nie uzyskała licencji na streamowanie esportu. Mamy nadzieję, że jak najszybciej poprawi się pod tym względem i umożliwi użytkownikom oglądanie elektronicznych zmagań.

forBET to z pewnością nie jest pierwszy wybór dla fana esportu, ale bukmacher i tak radzi sobie dosyć dobrze. Wrażenie robi z pewnością spory bonus powitalny, chociaż szkoda, że nie można go powiększyć kodem promocyjnym. Oferta esportowa stoi na akceptowalnym poziomie, ale liczymy na to, że bukmacher poszerzy zakres rynków i wprowadzi możliwość oglądania meczów.

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł + 100% do 2000 zł i bez podatku!:

5280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin