forBET freebet kwiecień 2024

Freebet w forBET nie jest dostępny w ramach pakietu powitalnego, ale to wcale nie jest przegrana sprawa. Dlaczego? Dlatego, że w formie darmowego zakładu bukmacher ten wypłaca prezenty urodzinowe. Nasz kod promocyjny forBET zapewnia najwyższy bonus powitalny u tego bukmachera o wartości do 5280 zł. Nie ma w nim klasycznego bonusu bez depozytu, ale my znamy sposób na zdobycie takiej promocji od forBET. Wystarczy cierpliwie poczekać do dnia swoich urodzin. Na czym polega ta akcja?

forBet Kod Promocyjny

Zakład bez ryzyka 1200 zł
Bonus od depozytu 2080 zł
Gra bez podatku 30 dni

Bez ryzyka do 1200 zł, bonus 100% do 2080 zł + 100% do 2000 zł i bez podatku!:

5280 zł

+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin

Spis treści:

Freebet w zakładach bukmacherskich forBET

Od kilku już lat forBET honoruje swoich klientów bonusem urodzinowym. To oferta bez depozytu, ponieważ użytkownik bezpośrednio nie musi dokonywać wpłaty, żeby otrzymać bonus. Dzięki urodzinowemu voucherowi zgarnąć można darmowe 20 złotych. Ok, można sobie wyobrazić, że tego dnia otrzymasz bardziej pokaźne prezenty, ale trudno gardzić bonusem 20 zł na zakłady, prawda?

Komu zostanie przyznany freebet forBET? To akcja dla zarejestrowanych klientów, którzy w ciągu ostatnich trzech miesięcy przed datą urodzin wpłacili i dokonali obrotu na kwotę wynoszącą przynajmniej 100 złotych. Jeśli masz pewność, że kwalifikujesz się do grona takich osób, to zgłoś się po bonus na adres: [email protected]

forBET okazję na freebet rozszerzył również dla nowych użytkowników. W tym przypadku szansę na darmowy zakład mają typerzy, którzy na tydzień przed urodzinami lub siedem dni po rocznicy urodzin – zarejestrują konto i dokonają obrotu na minimum 100 zł. W takiej sytuacji oni również mogą zgłosić się po urodzinowy bonus forBET.

Jak odebrać freebet w forBET?

Poniżej kilka prostych kroków, dzięki którym odbierzesz freebet w zakładach bukmacherskich forBET:

 1. Na siedem dni przed urodzinami lub w ciągu tygodnia po urodzinach – zarejestruj się w forBET.
 2. Wpłać na konto przynajmniej 100 zł.
 3. Obróć na saldzie depozytowym minimum 100 zł.
 4. W dniu urodzin zgłoś się po bonus freebet na adres: [email protected].

Zasady freebetu

Prezent od forBET, a więc freebet 20 zł pozostanie aktywny na twoim koncie przez 14 dni. W tym czasie bonus ten musi być obrócony, bo inaczej forBET unieważni promocję. Jakim zasadom podlega urodzinowy bonus?

Kwota freebetu powinna być obrócona x2 w zakładach po kursie minimalnym 2.00. Jeśli typujesz AKO na poczet obrotu, to pamiętaj, aby kurs pojedynczej selekcji wynosił przynajmniej 1.20.

Dodatkowo, grając za bonus freebet nie obstawiaj zakładów wirtualnych i gier karcianych. W tym przypadku możesz korzystać tylko z kursów na sport w wydaniu przedmeczowym i na żywo.

forBET kod promocyjny: GOALBET

Zacznijmy od tego, czego powinieneś się w ogóle spodziewać po bonusie powitalnym tego bukmachera. Dzięki wykorzystaniu kodu GOALBET możesz otrzymać nawet 5280 zł bonusu powitalnego oraz skorzystać z gry bez podatku przez miesiąc. Na bonus powitalny składają się:

 • pierwszy zakład bez ryzyka w forBET do 1200 zł (cashback w formie środków bonusowych)
 • bonus 100 procent od drugiego depozytu wpłaconego do forBET do 2000 zł plus dodatkowego 80 zł bonusu dla klientów rejestrujących się z kodem GOALBET
 • bonus 100% od depozytu na fazę pucharową Euro 2024

Szczegółowy regulamin wykorzystania bonusu, w tym warunki obrotu, są dostępne na stronie bukmachera.

30-dniowa gra bez podatku

Po rejestracji konta dostajesz także od forBET 30-dniowy okres gry bez podatku. Do promocji zaliczają się kupony z minimum trzema zdarzeniami o jednostkowych kursach 1.3. Oprócz oferty przedmeczowej i live, a przypadku tej promocji możesz obstawiać Wirtualne I!

Czy jest on jednak tak prosty, jak twierdzą marketingowcy z forBET? Cóż, to prawda, nie ma się czego bać, ale naszym zdaniem poziom skomplikowania warunków obrotowych wcale nie stoi na niższym poziomie niż u konkurencji. Ze szczegółami możesz się zapoznać poniżej, w instrukcji skorzystania z bonusu.

Rejestracja na forBET

Żeby odebrać bonus musisz zacząć od założenia konta na stronie bukmachera. Cały proces rejestracji nie jest jakoś bardzo skomplikowany i nie zajmie Ci dużo czasu. Przejdź naszym linkiem na stronę forBET i kliknij zielony przycisk z napisem “rejestracja”. Przy zakładaniu konta będziesz musiał podać swoje dane osobowe czyli: imię i nazwisko, datę urodzenia (pamiętaj, że musisz być pełnoletni), numer PESEL oraz numer dokumentu tożsamości i jego datę ważności. Będziesz również poproszony o przesłanie skanu dowodu lub paszportu. Możesz również przesłać zdjęcie zrobione telefonem. Weryfikacja konta może potrwać do 30 minut. W rzeczywistości trwa to dosłownie chwilę. Jeżeli masz już konto na forBET, nie pozostaje Ci nic innego jak wpłacić pierwszy depozyt i odebrać bonus powitalny!

Inne promocje na forBET

Nie samym bonusem powitalnym człowiek żyje, dlatego jeżeli już go wykorzystasz, pora zajrzeć w zakładkę “promocje” na stronie bukmachera. Na pewno znajdzieciesz tam coś w sam raz dla Ciebie. Jeżeli jesteś fanem virtuali może Twoja uwagę przyciągną “Wirtualne Poniedziałki”? Jest tu też wiele naprawdę ciekawych promocji czasowych, związanych np. Z jakimś ważnym wydarzeniem w świecie sportu.

forBET wpłaty i wypłaty

Do wpłat forBET przekonują chociażby bonusy u tego bukmachera, bo każda z promocji (nawet urodzinowy freebet) wymaga początkowego depozytu. W zakładach internetowych forBET to nie problem, ponieważ transakcje są realizowane natychmiast. Korzystając z systemu płatności elektronicznych w forBET można w kilkanaście sekund doładować konto gracza. A jak doskonale wiesz – za początkowe wpłaty jako nowy klient możesz odebrać kilka bonusów na start od forBET!

W forBET nie trzeba od razu realizować wysokich transakcji, bo minimalne depozyty zaczynają się od 1 zł. Co prawda, do freebetu trzeba obrócić 100 zł, ale można to rozłożyć na kilka płatności. Jakie opcje przelewu działają u tego bukmachera? Możesz korzystać z następujących metod:

 • PayU – 24h/7
 • tpay – 24h/7
 • Paysafecard – 24h/7
 • Karta Visa/Mastercard – 24h/7

Tak jak ty, tak i my liczymy, że typy będą zwycięskie i w końcu będziesz mógł podjąć wygrane z konta. Przy wypłatach forBET możesz wybrać swój indywidualny rachunek bankowy, na którym pojawi się przelew. W ofercie tego bukmachera znajdują się błyskawiczne wypłaty Quick Pay. To transakcje pozwalające na zaksięgowanie płatności przez bank w ciągu kilkunastu minut. Tak się stanie, jeśli wypłatę zlecisz w godzinach 9:00 – 23:00.

Quick Pay jest wysyłany do następujących banków:

 • BNP Paribas,
 • mBank,
 • PKO BP,
 • Santander,
 • Millennium,
 • ING,
 • Credit Agricole,
 • Alior Bank,
 • Bank Pekao,
 • Getin Noble,
 • Bank Pocztowy

Freebet forBET – najczęściej zadawane pytania

Czy forBET oferuje bonus freebet?

W forBET jako bonus freebet możesz odebrać darmowe 20 zł w dniu swoich urodzin.

Jakie są warunki obrotu dla bonusu freebet od forBET?

Darmowy zakład na urodziny trzeba obrócić x2 w zakładach po kursie minimalnym 2.00 w ciągu 14 dni.

Jakie bonusy dodatkowo oferuje forBET?

Nowi gracze forBET otrzymają też zakład bez ryzyka 1200 zł i bonus od drugiej wpłaty do 2080 zł.