Bukmacherzy bez dowodu osobistego

Czy do rejestracji u bukmachera potrzebny jest dowód osobisty? Na pewno trzeba mieć ukończone osiemnaście lat, ale wielu bukmacherów umożliwia rejestrację bez dowodu. To jednak nie oznacza tego, że później taki dokument tożsamości nie będzie potrzebny. Bukmacherzy bez dowodu pozwalają założyć konto, ale do weryfikacji już wymagają odpowiedni dokument potwierdzający wiek i tożsamość klienta. Wtedy takim dokumentem jest właśnie dowód osobisty. Którzy bukmacherzy bez dowodu oferują szybką rejestrację?

Spis treści

Bukmacherzy bez dowodu to nie firmy bez licencji. Rozumiemy, że można przypuszczać, że jeśli bukmacher nie chce przy rejestracji dowodu, to jego wiarygodność jest wątpliwa i np. może należeć do grona nielegalnych bukmacherów. Takie przypadki mogą się zdarzyć, bo w ofertach online na zakłady bukmacherskie wciąż można trafić na przypadki zagranicznych, nielegalnych operatorów. Bukmacherzy z licencją w Polsce również pozwalają na rejestrację bez dowodu. I robią to całkowicie legalnie, bo w ramach obowiązującego prawa!

Zakłady bukmacherskie w internecie – STS, Fortuna, Betfan, Etoto, eWinner i pozostałe firmy – do obstawiania kuponów i odebrania bonusu wymagają od klientów rejestracji konta. Zarejestrowanie się u bukmachera kiedyś wiązało się z uzupełnieniem danych o dokumencie tożsamości, a także dołączenie go w formie skanów. Z czasem bukmacherzy zmienili sposób prowadzenia rejestracji korzystając z możliwości takiego procesu bez dowodu osobistego.

Co oznacza rejestracja u bukmachera bez dowodu?

Zakładanie konta bez dowodu bukmacherzy określili jako tryb szybkiej rejestracji. To właśnie wyróżnia bukmacherów bez dowodu – że po prostu u nich zarejestrujesz konto szybciej i sprawniej. Bo co oznaczała konieczność posiadania dowodu u bukmachera? To że jeśli chciałeś zostać jego klientem, to w formularzu trzeba było uzupełnić takie pola, jak numer i seria dowodu oraz przesłać skany/zdjęcia dokumentu tożsamości. Bukmacherzy wymagali obustronnych skanów/zdjęć, a niekiedy odrzucali wnioski z powodu nieczytelnych kopii.

U bukmachera bez dowodu omijasz tego rodzaju kwestie, co powoduje, że rejestracja jest krótsza. Więc na pytanie, co daje bukmacher bez dowodu, to można odpisać, że przede wszystkim szybsze założenie konta.

Nie jest jednak tak, że bukmacherzy bez dowodu mogą pozwolić sobie na to, żeby nie weryfikować tożsamości gracza. Ostatecznie taki dokument do bukmachera i tak trzeba przesłać, bo po szybkiej rejestracji konto może mieć określone limity. Czego mogą one dotyczyć? W tym przypadku mowa o limicie stawek np. że możesz łącznie zagrać za 5000 złotych. Takie warunki obowiązują w STS, Fortunie, eWinner, Betclic i Superbet.

Zakładanie konta u bukmachera bez dowodu, czyli użycie szybkiej rejestracji w określonych przypadkach może też wpływać na twój bonus na start. Przykładem tego są freebety bez depozytu od LVBET i Fortuny, które zasilą twoje konto, ale wtedy, jak wyślesz bukmacherowi zdjęcia dowodu tj. zweryfikujesz dane osobowe.

Gdzie założysz konto u bukmachera bez dowodu?

Rejestracja u bukmachera bez dowodu w 2021 roku możliwa praktycznie jest u wszystkich operatorów. Zakładów bukmacherskich z licencją Ministerstwa Finansów w naszym kraju jest już kilkunastu, a w większości przypadków otwarta jest szybka rejestracja. Bukmacher bez dowodu daje prawo rejestracji bez tego dokumentu, ale później wymaga zweryfikowania konta. Z reguły daje pewien czas na obstawianie w ramach tymczasowego konta, a następnie wymusza na kliencie uzupełnienie weryfikacji tj. przesłanie dokumentu tożsamości.

Jedni bukmacherzy odgórnie ustalają, że w ciągu miesiąca trzeba dokonać weryfikacji, z kolei inni operatorzy nie dają takiego okresu. To jednak nie oznacza tego, że nie będą weryfikować twoich danych osobowych. Zrobią to wtedy, kiedy będziesz chciał wykonać pierwszą wypłatę z konta. Jak to wygląda w szczegółach? Kto umożliwia konto bez dowodu?

Bukmacherzy bez dowodu, gdzie szybko zarejestrujesz się to:

 • STS
 • Fortuna
 • Betfan
 • eWinner
 • Etoto
 • Superbet
 • Betclic
 • Totolotek
 • BetX
 • Noblebet
 • LVBET
 • Fuksiarz
 • PZBUK
 • Totalbet

Szybka rejestracja w STS

W STS jest rejestracja bez dowodu, a bukmacher ten nie nakłada obostrzeń, jeśli chodzi o bonusy powitalne. To umożliwia nowemu graczowi, który zrobi szybką rejestrację na odbiór pełnego pakietu na start. Otrzyma on bonus bez depozytu, zakład bez ryzyka i bonus 100% od wpłaty.

Bukmacher bez dowodu STS nie określa czasu, kiedy trzeba zweryfikować konto. Na pewno będzie trzeba to zrobić w momencie, w którym zdecydujesz się po raz pierwszy wypłacić wygrane. Sama rejestracja ogranicza się do wpisania podstawowych danych takich jak imię, nazwisko, PESEL i numer telefonu.

Rejestracja bez dowodu w Fortunie

Fortuna online to także ekspresowa rejestracja bez dowodu. Ale w tym przypadku freebet bez depozytu 20 PLN pozostaje w kolejce oczekujących bonusów aż do momentu, kiedy zweryfikujesz konto.

Rejestracja bez dowodu w Fortunie to wypełnienie formularza, w którym wprowadzić trzeba dane takie jak: imię, nazwisko, login, PESEL, numer telefonu. Konto bez dowodu w Fortunie może działać tylko przez 28 dni – chcąc korzystać dalej trzeba je zweryfikować.

Bukmacher bez dowodu Superbet

Bardzo szybka rejestracja obowiązuje też w zakładach online Superbet. To kolejny przykład bukmachera bez dowodu, który zarejestruje twoje konto nawet w dwie minuty! Nie mając dowodu możesz wybrać rejestrację w Superbet i w formularzu wpisać tylko: imię, nazwisko, e-mail, nazwę użytkownika, hasło, narodowość, numer PESEL i kod promocyjny Superbet.

Po szybkiej rejestracji konto w Superbet ważne jest przez 90 dni. Bukmacher ten nakłada limit stawek do 5000 PLN. Plusem wyboru Superbet jest to, że od razu wypłaca pełny pakiet bonusów dla nowych klientów.

Szybka rejestracja bez weryfikacji w eWinner

Na początku skany/zdjęcia dowodu osobistego nie są wymagane również u bukmachera eWinner. A to nie przeszkadza w tym, żeby uzyskać od tego operatora najwyższy zestaw bonusów tj. zakład bez ryzyka i bonus od wpłaty. eWinner ma szybką rejestrację, która sprowadza się do wpisania danych logowania (e-mail, hasło) i danych osobowych (imię, nazwisko, PESEL, adres, numer telefonu).

Konto tymczasowe w eWinner jest aktywne przez 28 dni, a gracz musi liczyć się z limitem stawek do 5000 złotych. Przed upływem 28 dni lub pierwszą wpłatą należy wysłać do bukmachera skany dowodu, co umożliwi przejście weryfikacji.

Bukmacherzy bez dowodu – ograniczenia

Największymi ograniczeniami, jakie wynikają z gry na koncie tymczasowym, to brak wypłaty i limit stawek. W sporadycznych przypadkach pojawiają się też historie związane z niemożnością otrzymania bonusu np. freebetu.

Posiadając konto u bukmachera bez dowodu trzeba rozważyć to, czy chcesz zweryfikować dane po to, żeby otrzymać prawo do wypłaty, a także gry bez limitów. Decyzja należy do ciebie, ale w przypadku bukmacherów Fortuny lub eWinner, jeśli tego nie zrobisz to po upływie 28 dni takie konto zostanie zablokowane.

Szukasz bukmachera dla siebie? Sprawdź STS

STS to lider rynku zakładów sportowych w Polsce. Rejestrując się w STS za pośrednictwem naszej strony otrzymasz unikalny pakiet bonusów, w tym zakład bez ryzyka oraz freebet.

STS

97/100
 • Legalny bukmacher UK
 • Sprawdzone i zweryfikowane 2 grudnia 2022
 • Najwyższa oferta na rynku z kodem GOAL
 • Sponsor reprezentacji Polski

Lider polskiego rynku legalnych bukmacherów

Zakłady bukmacherskie STS to jedna z najstarszych firm bukmacherskich w Polsce. Zdaniem wielu użytkowników i ekspertów jest to najlepszy bukmacher obecny na polskim rynku. STS posiada zezwolenie Ministerstwa Finansów na zawieranie zakładów zarówno przez sieć puntów stacjonarnych jak i online.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.