Betclic rejestracja – jak założyć konto?

Rejestracja w zakładach bukmacherskich Betclic jest prosta. W naszym artykule krok po kroku przeprowadzimy Cię przez ten proces. Dowiesz się o wszystkich dokumentach jakie będziesz potrzebować by założyć konto oraz jak je zweryfikować. Do dyspozycji graczy oddana jest również aplikacja, dzięki której proces rejestracji przeprowadzisz z poziomu swojego smartfona. Jak założyć konto w Betclic? Sprawdźmy!

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Zakład bez ryzyka
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Zakłady na FAME MMA tylko w Betclic! Jeśli chcesz obstawiać walki podczas gal FAME MMA i FAME Friday Arena to możesz to zrobić tylko na stronie lub w aplikacji Betclic. Bukmacher ten jest sponsorem głównym organizacji FAME MMA i ma wyłączność na wystawianie kursów i przyjmowanie zakładów na wydarzenia przez nią organizowane. Co ważne, rejestrując konto w Betclic z kodem promocyjnym GOALPL możesz skorzystać z zakładu bez ryzyka do kwoty 200 zł.

Spis treści:

Betclic – rejestracja u bukmachera

Na wstępie artykułu warto wspomnieć, że rejestracja w zakładach bukmacherskich Betclic możliwa jest zarówno za pośrednictwem strony internetowej, jej wersji mobilnej, a także z poziomu aplikacji mobilnej. We wszystkich trzech platformach formularz rejestracji wygląda niemalże identycznie. W związku z tym skupimy się na stronie internetowej bukmachera.

Po wejściu na Betclic.pl, w prawym górnym rogu ujrzysz czerwony przycisk “Zaloguj”. Służy on zarówno do logowania aktualnych użytkowników, jak i tworzenia nowych kont. Po jego kliknięciu otworzy się nowe okno. Bez trudu zauważysz tam pytanie “Chcesz utworzyć nowe konto?”. Obok tej frazy znajduje się przycisk “Zarejestruj się”, który zaprowadzi Cię wprost do formularza rejestracyjnego.

Na wstępie formularza warto zwrócić uwagę na górny nagłówek, gdzie znajduje się informacja o aktualnej ofercie powitalnej.

Sam formularz rejestracyjny jest bardzo intuicyjny – taki, do jakiego z pewnością przyzwyczaiłeś się w branży bukmacherskiej. Jeżeli dopiero zaczynasz przygodę z zakładami, to nic trudnego. Wszystko jest czytelne i łatwe do uzupełnienia.

Rejestracja w Betclic – krok po kroku

Poniżej przedstawiamy proces rejestracji w zakładach bukmacherskich Betclic.

Potrzebny czas: 3 minuty

Wstępna rejestracja konta składa się z trzech kroków:

 1. Krok 1 – dane konta

  W pierwszym kroku dokonasz wyboru płci, podasz imię i nazwisko, datę urodzenia oraz adres-mail. Aby przejść do kolejnego kroku, musisz również zaakceptować Regulamin oraz Politykę Prywatności. Dobrowolne z kolei jest wyrażenie zgody na otrzymywanie treści reklamowych na adres e-mail. Bukmacher Betclic powiadamia w newsletterze o nowych bonusach powitalnych, promocjach, czy najciekawszych zdarzeniach.

  Betclic rejestracja krok 1

 2. Krok 2 – dane osobowe

  W drugim etapie rejestracji zostaniesz poproszony o podanie kolejnych danych. Tym razem będą to: numer PESEL, twój adres zamieszkania (ulica, kod pocztowy, miasto) oraz numer telefonu komórkowego.

  Betclic rejestracja krok 2

 3. Krok 3 – dane logowania

  W trzecim, a zarazem ostatnim kroku wstępnej rejestracji ustalisz swoje dane do logowania. Betclic zaproponuje Ci nazwę użytkownika, która zazwyczaj składa się z pierwszej litery imienia, całego nazwiska oraz kombinacji cyfr. Możesz ją zaakceptować, bądź utworzyć własną. Drugie okno w formularzu służy do ustalenia hasła do logowania. Ze względów bezpieczeństwa, Twoje hasło musi zawierać minimum 8 znaków oraz jedną małą literę, wielką literę oraz liczbę.

  Betclic rejestracja krok 3

W ostatnim kroku musisz także wybrać pytanie bezpieczeństwa, na wypadek, gdybyś zapomniał swojego hasła. Wybrać jest tutaj słowem idealnie dobranym. Betclic nie umożliwił graczom na zdefiniowanie własnego pytania. Wyboru możemy dokonać z listy 7 pytań:

 • W jakim mieście się urodziłeś?
 • Jaką masz ksywkę?
 • Jak nazywa się twój ulubiony klub piłkarski?
 • Jaki jest tytuł twojego ulubionego filmu?
 • Jak nazywa się twój ulubiony piosenkarz lub zespół?
 • Jaki jest twój tajny kod?
 • Jakie jest panieńskie nazwisko twojej matki?

Reasumując, z jednej strony to dobrze, że bukmacher nie dopuszcza graczy do tworzenia własnych pytań. Nauczeni doświadczeniem wiemy, że często podawaliśmy pytania zupełnie z “czapy”, na które później nie znaliśmy odpowiedzi. W tym przypadku Betclic ogranicza takie ryzyko. Patrząc na to jednak z drugiej strony, brak pola manewru jest swego rodzaju ograniczeniem swobody graczy.

Betclic – rejestracja z kodem promocyjnym

Ważnym, a nawet najważniejszym elementem trzeciego kroku formularza rejestracyjnego jest kod promocyjny Betclic. To właśnie na tym etapie rejestracji musisz podać kod bonusowy. Wpisanie odpowiedniego kodu pozwoli Ci na otrzymanie jeszcze ciekawszej oferty od Betclic, a nawet możliwość dostępu do dedykowanych promocji.

Kod promocyjny można wpisać tylko i wyłącznie podczas rejestracji konta gracza. Nie ma możliwości jego uzupełnienia w późniejszym czasie. Dlatego warto zadbać, by podać aktualny kod bonusowy, który znajdziesz na naszej stronie.

Zakład bez ryzyka
Międzynarodowa marka
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Bonus powitalny w Betclic to obecnie zakład ubezpieczony do 200 zł, który jest dostępny z kodem bonusowy: GOALPL. Na czym polega zakład bez ryzyka w Betclic? Jeśli Twój pierwszy będzie przegrany to otrzymasz zwrot postawionej kwoty (po odjęciu podatku) do 200 zł.

Po przejściu przez wszystkie, wyżej opisane kroki musisz jeszcze sprawdzić swoją skrzynkę pocztową. Na podany wcześniej adres e-mail dostałeś wiadomość, która zawiera link aktywacyjny.

Betclic rejestracja – ile trwa weryfikacja?

Po przebrnięciu przez formularz rejestracyjny stałeś się właścicielem konta tymczasowego. Z jego poziomu możesz dokonywać depozytów, obstawiać zakłady, a także masz dostęp do pełnej oferty Betclic, zarówno na stronie internetowej, jak i w aplikacji mobilnej oferowanej przez Betclic.

Konto tymczasowe ma jednak pewne ograniczenia. Co najważniejsze – możesz je posiadać tylko przez 90 pierwszych dni, po czym należy dokonać jego aktywacji. Z poziomu konta tymczasowego możesz dokonać depozytów na maksymalną sumę 5000 złotych. Ponadto nie możesz dokonywać wypłat wygranych.

Jak zatem zmienić konto tymczasowe w pełnoprawne? Jak już wspomnieliśmy masz na to 90 dni, zalecamy jednak dokonanie tego znacznie szybciej. Aktywacji konta dokonujesz poprzez weryfikację swojej tożsamości oraz potwierdzenie numeru rachunku bankowego.

Weryfikacji możesz dokonać za pośrednictwem przygotowanego przez bukmachera formularza, który znajdziesz na stronie Betclic w panelu użytkownika lub przesyłając stosowne dokumenty na adres e-mail bukmachera.

W przypadku weryfikacji tożsamości jesteś zobowiązany dostarczyć skany dowodu osobistego. Ważne, by pliki miały odpowiednią rozdzielczość (były czytelne). Konieczne jest załączenie zarówno przedniej, jak i tylnej strony dokumentu. Opcjonalnie możesz podesłać również skan paszportu.

Rejestracja w Betclic – rachunek bankowy

Potwierdzenie rachunku bankowego odbywa się również za pośrednictwem odpowiednich skanów. W tym przypadku bukmacher wymaga grafiki, która przedstawia Twoje konto, z widocznym imieniem i nazwiskiem oraz numerem rachunku bankowego w formacie IBAN. Jak łatwo się domyślić, musi to być twój osobisty rachunek bankowy.

Zweryfikowany rachunek będzie Ci służył także do późniejszych wypłat wygranych. Wobec ustawy bukmacherskiej tylko w ten sposób można podejmować środki z konta gracza.

Czy Betclic jest legalnym bukmacherem?

Twoje dokumenty są w pełni bezpieczne. Betclic jest legalnym podmiotem branży bukmacherskiej i działa na licencji Ministerstwa Finansów. Bukmacher wobec tego stosuje się również do ustawy o RODO, czyli Ochrony Danych Osobowych. Wobec tego wszystkiego twoje dane wykorzystuje tylko i wyłącznie do weryfikacji tożsamości, nie udostępniając ich innym podmiotom.

Z pewnością zadałeś sobie pytanie odnośnie Betclic ile trwa weryfikacja? Otóż po prawidłowym przesłaniu dokumentów trafią one do odpowiedniego działu bukmachera, który dokona ich weryfikacji. Jeżeli skany są czytelne, to maksymalnie do godziny możesz spodziewać się aktywacji konta. Według regulaminu Betclic zastrzega sobie prawo do weryfikacji w ciągu 48 godzin, ale z reguły wiemy, że trwa to zdecydowanie szybciej.

Jeżeli chcesz przyspieszyć proces weryfikacji lub z jakiegoś powodu twoim zdaniem przedłuża się on, wówczas możesz skontaktować się z Obsługą Klienta za pośrednictwem czatu na żywo. Konsultanci mają pełen wgląd do twojego konta i również mogą dokonać weryfikacji.

Logowanie w Betclic

W Betclic logowanie jest intuicyjnie. Na stronie internetowej zalogować możesz się poprzez kliknięcie w górnym prawym rogu przycisku “Zaloguj”. W formularzu musisz podać login lub adres e-mail oraz hasło.

Jeżeli zapomniałeś swojego hasła, to bukmacher dostarcza funkcję jego przypomnienia. Po kliknięciu odpowiedniego odnośnika, na adres e-mail otrzymasz wiadomość, zawierającą link do zresetowania hasła.

W przypadku problemów technicznych z zalogowaniem, bądź zapomnienia także adresu e-mail, czy loginu możesz skontaktować się z Działem Pomocy. Wówczas potrzebne będzie Ci prawdopodobnie pytanie bezpieczeństwa, choć bukmacher ma również możliwość weryfikacji twojej tożsamości na podstawie innych danych.

Ciekawą funkcję logowania dostarcza aplikacja mobilna Betclic. Nie musisz każdorazowo wpisywać swoich danych logowania. Aplikacja obsługuje funkcję Touch ID. Jeżeli posiadasz smartfon lub tablet z czytnikiem linii papilarnych, to w ciągu kilku sekund zalogujesz się do platformy za pośrednictwem odciska palca.

Metody płatności w Betclic

Jak wyglądają metody płatności w Betclic? Na początek warto wspomnieć, że bukmacher nie pobiera żadnych prowizji ani dodatkowych opłat z tytułu złożenia depozytu. Masz możliwość skorzystania z trzech metod płatności. Dwie z nich, to tak zwane płatności błyskawiczne:

Przelewy24, które są pośrednikiem pomiędzy twoim bankiem, a bukmacherem. Minimalna kwota zasilenia wynosi 1 złoty, a maksymalna 100 tysięcy złotych (dla zweryfikowanego konta). Pieniądze księgowane są na twoim koncie gracza w ciągu maksymalnie kilku minut. Przelewy24 obsługują niemalże wszystkie banki w Polsce.
Karty VISA/Mastercard. Konto doładować możesz również błyskawicznie, za pośrednictwem kart kredytowych/debetowych. W tym przypadku minimalna kwota zasilenia wynosi 30 złotych.

Trzecią, dostępną metodą, dzięki której możesz dokonać depozytu jest tradycyjny przelew bankowy. Przelewu dokonać możesz wpisując ręcznie w bankowości internetowej numer konta bankowego Betclic oraz dedykowany tytuł przelewu. Tutaj jednak pieniądze nie znajdą się od razu na twoim koncie gracza. Ich księgowanie zajmuje zazwyczaj od 1 do 3 dni roboczych.

Co ważne, zasilenia konta gracza wszystkimi metodami można dokonać tylko i wyłącznie z powiązanego własnego rachunku bankowego lub własnej karty VISA/Mastercard. Nie ma możliwości doładowania konta przez osoby trzecie, czy wykorzystania portfeli wirtualnych, jak np. Neteller, SKRILL.

Jeżeli chodzi o wypłatę wygranych, to możliwa jest ona tylko i wyłącznie na twój zweryfikowany rachunek bankowy. Ma to związek z ustawą hazardową. Betclic posiadając licencję Ministerstwa Finansów nie ma prawnych możliwości wprowadzić innych metod podjęcia środków z konta gracza.

Rejestracja w Betclic – najczęściej zadawane pytania

Jak założyć konto w Betclic?

Aby zarejestrować się w zakładach bukmacherskich Betclic odwiedź stronę bukmachera i wypełnij formularz potrzebnymi danymi!

Czy Betclic wymaga skanu dowodu osobistego?

Aby założyć tymczasowe konto, tzw. Szybkie Konto Bukmacherskie nie jest Ci potrzebny skan dowodu. Aby przejść pełną weryfikacje należy przedstawić dokument tożsamości.