300 zł od Fortuny za wygraną Atalanty lub Bayeru w finale Ligi Europy

Atalanta - Bayer u bukmachera Fortuna
Associated Press / Alamy Na zdjęciu: Atalanta - Bayer u bukmachera Fortuna

Atalanta Bergamo podejmie Bayer Leverkusen w finale Pucharu Polski. Bukmacher Fortuna oferuje bonus 300 zł za wskazanie zwycięzcy.

Fortuna
Bonus 300 zł
Wygrana Atalanty lub Bayeru
  • Atalanta Bergamo zagra z Bayerem Leverkusen w finale Ligi Europy
  • Fortuna przygotowała 300 zł bonusu za wskazanie zwycięzcy
  • Zarejestruj się z kodem GOAL i skorzystaj z oferty

Bonus 300 zł od Fortuny za wytypowanie zwycięzcy meczu Atalanta – Bayer

Na mecz Atalanta – Bayer Fortuna przygotowała wyjątkową promocję dla nowych graczy. Rejestrując się z kodem GOAL, możesz zgarnąć bonus 300 zł za wytypowanie zwycięzcy finału Ligi Europy. Poniżej wyjaśniamy, jak skorzystać z oferty.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj się w Fortunie z kodem GOAL lub kliknij w powyższy banner
  2. Wyraź przynajmniej jedną zgodę marketingową (sms lub e-mail)
  3. Wpłać na pierwszy depozyt co najmniej 30 złotych
  4. Postaw pierwszy kupon SOLO za minimum 2 złote na zwycięstwo Atalanty lub Bayeru
  5. Jeśli spełnisz warunki i trafisz swój kupon, otrzymasz 300 złotych bonusu w formie punktów Fortuna

Kto wygra finał Ligi Europy? Atalanta czy Bayer?

Według notowań bukmacherów finał Ligi Europy ma wyraźnego faworyta. Kurs na triumf Bayeru Leverkusen wynosi około 1.41. Natomiast na końcowe zwycięstwo Atalanty Bergamo współczynnik oscyluje w granicach 3.05.

Fortuna
Bonus 300 zł
Wygra Bayer Leverkusen

Patrząc na cały sezon w wykonaniu obu drużyn, nie widzę innej możliwości, niż wygrana Bayeru Leverkusen. Drużyna prowadzona przez Xabiego Alonso ma za sobą serię udanych spotkań i wydaje się, że sięgnie po końcowy triumf w Lidze Europy. Za Aptekarzami przemawia także siła całego zespołu, który składa się z kilku interesujących gwiazd.

Warunki bonusu 300 zł za zwycięstwo Atalanty lub Bayeru

Promocja na wytypowanie zwycięstwa Atalanty lub Bayeru jest skierowana tylko do nowych użytkowników, którzy zarejestrują konto z kodem GOAL. Zaznaczamy, że musi to być konto stałe, a więc konieczna jest rejestracja przez Moje ID lub formularz kontaktowy z późniejszym załączeniem skanów dowodu tożsamości.

Podczas zakładania konta należy także zaakceptować przynajmniej jedną zgodę marketingową – do wyboru sms lub e-mail. Ostatnie dwa warunki, to minimalny pierwszy depozyt o wartości 30 złotych oraz pierwszy zakład za co najmniej 2 złote – na wygraną Bayeru lub Atalanty.

Bonus 300 złotych zostanie wypłacony, jeżeli spełnisz wszystkie opisane warunki, a Twój zakład zostanie rozliczony jako wygrany. Otrzymasz bonus w postaci 42 000 punktów Fortuna Klub Plus, które odpowiadają kwocie 30 złotych.

Jak znaleźć ten bonus?

Oferta bonusu 300 zł od bukmachera Fortuna to specjalna oferta dla czytelników Goal.pl. Dlatego najprostszym sposobem skorzystania z promocji jest kliknięcie w jeden z linków lub bannerów tym artykule. Później wystarczy podać kod GOAL w procesie rejestracji.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze