200 zł od Superbet za zwycięstwo Arki lub GKS-u Katowice

Arka Gdynia - GKS Katowice w Superbet
Superbet Na zdjęciu: Arka Gdynia - GKS Katowice w Superbet

Hitem 34. kolejki Fortuna 1. Ligi będzie spotkanie Arki Gdynia z GKS-em Katowice. Bukmacher Superbet oferuje 200 zł za wskazanie zwycięzcy.

Superbet
Bonus 200 zł za wygraną Arki lub GKS-u
  • Przed piłkarskimi kibicami ogromne emocje związane z Fortuna 1. Ligą
  • Bukmacher Superbet oferuje bonus 200 zł za wskazanie wygranej Arki Gdynia lub GKS-u Katowice
  • Wystarczy kilka szybkich kliknięć i rejestracja z kodem GOAL, żeby skorzystać z oferty

300 zł bonusu od Superbet za wygraną Arki Gdynia lub GKS-u Katowice

Na zbliżający się mecz Arka Gdynia – GKS Katowice Superbet przygotował ciekawą promocję, która umożliwia zgarnięcie bonusu 200 zł za poprawne obstawienie zwycięzcy. W tym miejscu zapraszamy również do sprawdzenia naszego Poradniku Typera, który zawiera wszelkie niezbędne informacje o bukmacherce. Znajdziesz w nim ciekawe wskazówki, które pozwolą na skuteczniejsze obstawianie.

Z oferty promocyjnej na hit Premier League możesz skorzystać, zakładając konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL. Następnie wystarczy, że wykonasz kilka prostych kroków, które szerzej wyjaśniamy poniżej.

Jak odebrać ten bonus?

  1. Zarejestruj konto w Superbet z kodem promocyjnym GOAL i zaakceptuj zgody marketingowe
  2. Dokonaj pierwszego depozytu w wysokości co najmniej 50 zł
  3. Postaw pierwszy zakład SOLO po założeniu konta, na którym znajduje się typ z oferty przedmeczowej na zwycięstwo Arki Gdynia lub GKS-u Katowice
  4. Minimalna stawka zakładu 2 zł
  5. Jeżeli kupon okaże się trafiony, otrzymasz swoją wygraną z kuponu oraz bonus w wysokości 200 zł

Kto wygra w meczu Arka Gdynia – GKS Katowice?

GKS Katowice ma wielką szansę na powrót do Ekstraklasy. Jeśli przyjezdni pokonają Arkę Gdynia, to wywalczą bezpośredni awans do najwyższej klasy rozgrywkowej. Z kolei gospodarzom do sukcesu wystarczy remis.

Jakub Boroń
Jakub
Superbet
Kurs 100.00
Arka Gdynia wygra

Moim zdaniem Arka Gdynia poradzi sobie z GKS-em Katowice, a przemawiają za tym wyniki wicelidera Fortuna 1. Ligi w meczach domowych. Gdynianie zanotowali u siebie cztery zwycięstwa z rzędu oraz nie przegrali przed własną publicznością od ośmiu spotkań.

Warunki bonusu Superbet na wygraną Arki lub GKS-u

Bonus 200 zł za zwycięstwo Arki Gdynia lub GKS-u Katowice będą mogli zgarnąć tylko nowi klienci Superbet, którzy spełnią wcześniej podane warunki. Jeśli kupon promocyjny okaże się trafiony, gracz otrzyma swoją nagrodę w ciągu 72 godzin.

Regulamin jasno mówi, że środki uzyskane z bonusu będą przelane z konta bonusowego na konto właściwe gracza tylko w przypadku, gdy ten dokona trzykrotnego obrotu. Nagrodę można wykorzystać na zakłady z oferty przedmeczowej oraz zakłady na żywo (pojedyncze lub AKO) z minimalnym kursem kuponu 1.91.

Jak znaleźć ten bonus?

Jeśli już tu jesteś, to tak już odnalazłeś bonus. Teraz wystarczy tylko kliknąć w jeden z naszych linków lub bannerów i wówczas masz możliwość skorzystania z oferty. Oczywiście pamiętaj o wszystkich krokach, które wcześniej opisaliśmy.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze