Probierz zostaje w kadrze. Wreszcie jest godność | Przemowa #65

Michał Probierz zostanie z reprezentacją Polski po Euro 2024. Jesteśmy tego już pewni po tym, co usłyszeliśmy od Cezarego Kuleszy i co zobaczyliśmy na stadionie w Hamburgu. Polska przegrała z Holandią 1:2, ale droga, na którą wjechała pozwoli jej wygrać znacznie więcej na dystansie. I znacznie więcej, niż nam dało wyjście z grupy na mistrzostwach świata. "Przemowa" prosto z Hanoweru, gdzie stacjonuje nasza kadra.

Michał Probierz
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Michał Probierz
  • Chciałem zacząć w ten sposób, że oglądając mecz z Holandią, miałem ogromne poczucie godności
  • Michał Probierz po Euro 2024 wciąż będzie prowadził reprezentację Polski. Nie chodzi nawet o moje życzenie, a o to, co powiedział mi w niedawnym wywiadzie Cezary Kulesza
  • Zapraszamy do odsłuchania najnowszej “Przemowy”

Michał Probierz zostaje po Euro 2024

Spytałem Cezarego Kuleszę, czy jeśli na Euro będziemy przegrywać i nie wyjdziemy z grupy, ale zaprezentujemy się na tyle obiecująco, że takie wewnętrzne odczucie będzie pozytywne, to czy Probierz zostanie na stanowisku. Prezes PZPN dość pewnym głosem odpowiedział, że prawdopodobnie tak, gdzie „prawdopodobnie” było raczej takim wentylem bezpieczeństwa. Ja wiem, że przed nami Austria i Francja i w sumie nie wiemy, jak się tam zaprezentujemy, ale mam głębokie poczucie, że wizja selekcjonera się obroni. A nawet jak to będzie wyglądać gorzej, jest za dużo sygnałów, że zmiana jest bez sensu.

Całość w “Przemowie”

Komentarze