REKLAMA
REKLAMA

Były piłkarz Barcy łączony z Hannoverem 96

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Espana  |  13.07.2020 08:44
Były piłkarz Barcy łączony z Hannoverem 96

Arda Turan  |  fot. Abaca / Hepta / SPORTPICTURES

Nowy profil goal.pl na Facebooku!
Od 1 lipca wolnym zawodnikiem po wygaśnięciu umowy z FC Barceloną stał się Arda Turan. Najnowsze doniesienia mediów wskazują, że zawodnikiem zainteresował się Hannover 96.

Turecki zawodnik ostatnie trzy sezony spędził w Istanbul Basaksehir FK, gdzie był wypożyczony z ekipy z Katalonii. W każdym razie w styczniu kontrakt zawodnika został rozwiązany, na co wpływ miał szereg kłopotów dyscyplinarnych z udziałem piłkarza.

Tymczasem sternik przedstawiciela 2. Bundesligi okazuje się, że nie zaprząta sobie głowy takimi sprawa. Kenan Kociak potwierdził według doniesień Diario Sport, że Hannover prowadzi negocjacje z 33-latkiem.

- Jeśli będzie to finansowo możliwe, chcielibyśmy, aby Turan dołączył do naszej ekipy przed kolejnym sezonem - mówił przedstawiciel Die Roten.

Pomimo ciągłych problemów na poziomie klubowym w ostatnich latach, Turan był kluczowym zawodnikiem Diego Simeone w Atletico w latach 2011-2015. Turecki zawodnik ma też na swoim koncie 100 występów w reprezentacji Turcji od debiutu w 2006 roku.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy