Eibar z kompletem

dodał: Krzysztof Rymarczyk  |  źródło: PrimeraDivision.pl  |  05.05.2018 14:50

La Liga

W innym meczu tej kolejki zawodnicy Girony przegrali z graczami Eibar 1:4 (0:2). Bramki dla zwycięskiej ekipy zdobyli Kike Garcia (dwie), Jordan i Inui.

Na pierwszego gola w tej potyczce czekaliśmy do dziewiątej minuty. Wtedy to na listę strzelców wpisał się Kike Garcia.

W 22. minucie do wyrównania mógł doprowadzić Stuani, ale został zatrzymany przez dobrze interweniującego bramkarza rywali. Kiilka minut potem swojej sytuacji nie wykorzystał również Granell.

W 38. minucie na 2:0 podwyższył zaś Kike Garcia. W doliczonym czasie gry ten zawodnik mógł zdobyć następnego gola, ale tym razem dobrze interweniował bramkarz gospodarzy.

W 55. minucie kontaktowego gola zdobył Aday i wynik meczu był jeszcze sprawą otwartą.

Końcówka należała jednak do gości. Bramki zdobyli bowiem Jordan oraz Inui, a mecz zakończył się wynikiem 4:1 dla przyjezdnych.

Girona - Eibar 1:4 (0:2)

0:1 Kike Garcia 9'
0:2 Kike Garcia 38'