REKLAMA
REKLAMA

Znany napastnik odmówił sternikom Partenopei

dodał: Łukasz Pawlik  |  źródło: Football Italia  |  05.10.2016 10:43
Jak poinformowały dzisiaj hiszpańskie media w trakcie ostatniego okna transferowego Alvaro Morata znalazł się na celowniku sterników SSC Napoli. Hiszpan otrzymał nawet ofertę z klubu z Kampanii, ale szybko ją odrzucił.

- Czy Napoli było mną zainteresowane? Mój ojciec oraz mój agent Juan Lopez wspomnieli mi o zainteresowaniu mną ze strony tego klubu - mówił cytowany przez serwis Football-Italia.net zawodnik.

- Szybko jednak odpowiedziałem, aby o tym zapomnieli. Mówiłem im o tym, jak dobrze byłem traktowany, więc naturalną koleją rzeczy było to,  że nie mogłem zdecydować się na transfer do Napoli - dodał Morata.

Tymczasem odwrotną drogę obrał w trakcie letniego mercato Gonzalo Higuain, który koszulkę ekipy z Neapolu zamienił na tę z Juve. Co o tym sądzi reprezentant Hiszpanii?

- Każdy ma prawo do podejmowania swoich decyzji. Ja w każdym razie nie potrafiłbym zrobić tak. Chciałem być lojalny wobec osób, które mi pomogły i dzięki którym się odbudowałem - rzekł Morata.

Dodajmy,  że 23-letni napastnik w trwającym sezonie rozegrał dziesięć meczów Realu Madryt, w których strzelił dwa gole i zaliczył jedną asystę.
OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 0 komentarzy