REKLAMA
REKLAMA

Vermeer nie zamierza odchodzić

dodał: Marcin Mondorowicz  |  źródło: SkySports  |  05.06.2013 21:42
Holenderski bramkarz Kenneth Vermeer nie zamierza odchodzić z Ajaksu Amsterdam. 27-latek chętnie przedłużyłby swój kontrakt z klubem z Amsterdam ArenA. Obecna umowa bramkarza wygasa w 2015 roku.

- Jestem człowiekiem, który kocha stabilność - powiedział Vermeer.

- Nie oznacza to jednak, że moje ambicje są różne od innych zawodników wokół mnie. Każdy zawodnik powinien sam zdecydować, czy i kiedy chce wyjechać za granicę - dodał bramkarz Ajaksu.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 7 komentarzy

sortowanie: rosnąco | malejąco

DISNEY | 06.06.2013 01:15

Niestety. Tego szmaciarza nikt nie chce kupić więc dalej będzie puszczał babole w Amsterdamie...

KubaJ | 06.06.2013 13:28

Gdyby był szmaciarzem to prawdopodobnie nie grałby przez cały sezon, a jego miejsce zająłby Cillessen.

TW | 06.06.2013 19:33

Nie grałby też w kadrze.

Koszerny | 06.06.2013 20:10

Nazwanie bramkarza trzykrotnego mistrza Holandii z najmniejszą ilością puszczonych goli SZMACIARZEM to jakaś totalna głupota ! Chyba koledze DISNEYOWI pomyliły się kluby. Zachęcam innych do odpowiedzi na pytanie: O jakim klubie Eredivisie myślał DISNEY ? Ja stawiam na PeSeVej ;)

leo91 | 07.06.2013 20:47

DISNEY ma sporo racji, Vermeer  puścił mnóstwo tzw. "szmat". W ważniejszych meczach sezonu potrafił puścić babola. Aczkolwiek nie można nazwać go "szmaciarzem", po prostu bo świetnym bramkarzem jakim był Maarten Stekelenburg trudno przyzwyczaić się nam fanom Ajaxu do bardzo przeciętnego Vermeera.

Sam bym ucieszył się na jego odejście, Ajax powinien kupić pewnego bramkarza.

TW | 10.06.2013 22:02

Mam wrażenie, że wielu jakiś czas temu uprzedziło się co do Vermeera. Nie bez powodów rzecz jasna, bo sam bardzo długo byłem doń sceptycznie nastawiony i dalej drżę przy każdym dośrodkowaniu w pole karne Joden, ale Kenneth bardzo się wyrobił i wiele punktów nam uratował. Nie bardzo wiem, kto mógłby na dzisiaj być lepszym dla Ajaksu bramkarzem. Stekelenburg raczej szybko nie wróci.

DISNEY | 11.06.2013 14:30

TW - masz dużo racji z tym uprzedzeniem. Jak ja sobie przypomnę mecz Utrecht - Ajax (6-4) i te "cudowne babole" tego cudaka Vermeera to do tej pory mnie kur...ca strzela. A to co Vermeer odstawił przy bramkach na 5-3 i 6-4 to nawet szkoda słów - parodia bramkarza.
Dlatego ja bym wolał aby bramki Ajaxu bronił Jasper Cillessen. Wiem że on nie ma zbyt dużego doświadczenia ale jak mu Frank nie da szansy zagrać przynajmniej w 5 czy 7  meczach z rzędu to się nie dowiemy kto jest lepszy - Kenneth czy Jasper. Moim zdaniem Cillessen na 100% nie był by gorszy od Vermeera, a co za tym idzie może byłby  lepszy, kto wie.
Tak więc my możemy sobie wyrazić swoje zdanie na tym forum, ale i tak wszystko w rękach Franka...goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy