REKLAMA
REKLAMA

Levy nowym trenerem Śląska

dodał: maaarcin  |  źródło: wks.pl  |  03.09.2012 12:33
Stanislav Levy został nowym szkoleniowcem Śląska Wrocław. 54-letni Czech zastąpił na tym stanowisku Oresta Lenczyka, który został zwolniony z posady w ubiegłym tygodniu.

Levy, który ostatnio pracował w albańskim Skanderbeu Korce, podpisał umowę do końca obecnego sezonu z opcją przedłużenia jej o kolejny rok.

- Wspólnie podjęliśmy taką decyzję, aby trener miał szansę udowodnić swoje umiejętności. W poszukiwaniach nowego szkoleniowca skupialiśmy się na rynku czeskim, słowackim i bałkańskim. Chcieliśmy, aby nowy trener miał mentalność polską, a dodatkowo warsztat Stanislava Levego jest połączeniem szkoły czeskiej i bardzo dużym naciskiem na szkołę niemiecką – powiedział prezes klubu Piotr Waśniewski, cytowany przez serwis wks.pl

Levy w trakcie swojej trenerskiej kariery prowadził między innymi drużyny Hannoveru 96, FC Saarbrucke, Viktori Żiżkov, Viktorii Pilzno i FC Zlin.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

magiczny717 | 03.09.2012 13:06

Szkoda że nie Pravy ... hehe
Ciekawe czy da sobie radę. Zdobył mistrza Albanii a więc coś osiągnął tylko że to tylko Albania.

ICE MAN9 | 03.09.2012 15:48

WTF!? Liczyłem na coś więcej to jest tak jak z piłkarskim szrotem z zagranicy, sprowadzamy przeciętniaków z zagranicy i myślimy, że są super, to samo z tym gościem, jeżeli nie jest lepszy od Polaków to po co tu? Hannover to on prowadził przez 6 dni bo był tylko tymczasowym, wcześniej był asystentem zwolnionego trenera, w Saarbrucke był tylko asystentem.
FC Zlin prowadził tylko przez pół roku, bo wywalili go w grudniu zostawił zespół na ostatnim miejscu w lidze i przez 3 lata (!) był bezrobotny aż wreszcie zatrudnili go w tym Skanderbeu i po słabym starcie za poprzedniego trenera odrobił stratę i obronił im tytuł.
Trener bez sukcesów (poza mistrzostwem Albanii) a ma już 54 lata.
Idiotyczny wybór.

krzysztof10 | 03.09.2012 21:49

Levy zapatrzony z niemiecką piłkę, oby nie tą z lat 90-tych, albo nawet 80-tych. bo wtedy grał Levy. Mistrz Albanii to największy sukces, ale kiedyś chyba nawet z Albanią przegraliśmy. A ten trener to chyba jakiś traktorzysta jest.Obym się myliłgoal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy