REKLAMA
REKLAMA

Cetnarski: Rozumiem kibiców, ale...

dodał: pmamczak  |  źródło: LigaPolska.pl  |  18.08.2012 22:15
- Z jednej strony rozumiem kibiców i ludzi zainteresowanych piłką, że każdy mecz powinien być wygrany, a co najmniej nie przegrany. Ale nie zapominajmy, że ostatnio zdobyliśmy mistrzostwo Polski, Superpuchar Polski i noszono nas na rękach - stwierdził Mateusz Cetnarski, zawodnik Śląska Wrocław.

Cetnarski w bieżącym sezonie jest pewnym punktem w jedenastce wrocławskiego Śląska. Były piłkarz GKS-u Bełchatów nie występuje jednak na swojej nominalnej pozycji. Gra na skrzydle, co często spotyka się ze sporą krytyką. - Przez pięć lat byłem środkowym pomocnikiem i to jest moja pozycja. Ciężko przestawić mi się na skrzydłowego, bo ma on całkowicie inne zadania - bronił się w rozmowie z LigaPolska.pl.

- W każdej stuprocentowej sytuacji, jeżeli się nie strzela, brakuje szczęścia lub umiejętności. Czasami można źle trafić w piłkę, a ona po rykoszecie wpadnie do bramki. Mieliśmy swoje stuprocentowe sytuacje, Widzew też. Widzew je jednak wykorzystał - podsumował sobotnie spotkanie z Widzewem "Cetnar".

- Z jednej strony rozumiem kibiców i ludzi zainteresowanych piłką, że każdy mecz powinien być wygrany, a co najmniej nie przegrany. Ale nie zapominajmy, że ostatnio zdobyliśmy mistrzostwo Polski, Superpuchar Polski i noszono nas na rękach. Kibice w nas wierzą i jestem pełen podziwu dla kibiców, którzy naprawdę przy porażkach są z nami i nas dopingują. Ci, którzy po jednym czy drugim meczu rezygnują z tego, jaki potencjał ma Śląsk Wrocław, to jest już ich problem. My wierzymy w tych kibiców, którzy są z nami do końca, którzy będą pomagać nam w trudnych sytuacjach - dodał.

- Chciałbym powiedzieć tym pierwszym, by nie patrzeli tylko na ostatni mecz. Tylko na nasze umiejętności i potencjał. To nie jest tak, że wychodzimy na mecz i gramy na 50 procent. Który zawodnik wychodzi na boisko i chce przegrać? Niech niektórzy nie uważają, że wychodzimy na boisko i się na nim kładziemy - zakończył pomocnik mistrzów Polski.

z Łodzi - Przemysław Mamczak


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 1 komentarz

sortowanie: rosnąco | malejąco

ObiektywnyKibic | 18.08.2012 22:21

No ej, nie możecie spocząć na laurach, bo ,, noszono was na rękach ''. Trzeba iść dalej, bo na krajowych boiskach można górować, ale w Europie Polska piłka nożna brzmi mizernie.goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy