REKLAMA
REKLAMA

Rodwell marzy o kadrze

dodał: dKosinski  |  źródło: SkySports  |  30.06.2012 18:34
Młody pomocnik Evertonu powoli zaczyna myśleć o eliminacjach do mistrzostw świata, w których, jak sam mówi, ma wielką ochotę zagrać.

Jack Rodwell nie został powołany na mistrzostwa Europy, ale młody zawodnik liczy, że to nie przekreśla jego szans na grę w mistrzostwach świata w Brazylii, o ile rzecz jasna Anglicy wywalczą awans do tej imprezy.

- Myślę, że mamy wielu młodych piłkarzy o wielkim talencie, wystarczy spojrzeć na Jordana Herdensona, Jacka Wilshere'a, Danny'ego Welbecka, Phila Jonesa czy mnie. Mamy ludzi, którzy mogą zapewnić reprezentacji jakość na kilka najbliższych lat. Występ na mundialu to marzenie każdego piłkarza, moim następnym celem jest to by ciężką pracą wywalczyć powołanie do reprezentacji- powiedział Rodwell.


OTRZYMUJ NAJNOWSZE LIGOWE AKTUALNOŚCI


REKLAMA

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby dodać komentarz:

Komentarze | 3 komentarze

sortowanie: rosnąco | malejąco

Siewca Terroru | 01.07.2012 11:05

Przereklamowany średniak wylansowany przez media. Nic nie wnoszący do gry łamaga pokroju Hendersona. Każdy większy klub niż Everton to dla niego za wysokie progi, ale jak pokazuje przykład super Hendo różnie może być. W każdym razie klub, który go kupi strzeli sobie w stopę, słyszałem o kwotach rzędu 20 baniek xD

Zbanowany | 01.07.2012 13:57

Kalou i Bosingwa oficjalnie odeszli a tu newsa nima ;)

Young Guns | 01.07.2012 23:43

Siewca Terroru,

Nie obraź sie stary ale pleciesz gigantyczne bzdury. Pod okiem Moyesa ten zawodnik świetnie się rozwinął i ma fantastyczne warunki. Myśle, że będzie solidnym zawodnikiem na lata choć już moim zdaniem nadaje się na pierwsze powołania..
Gdy przyjdzie czas dostanie się do bogatszego (nie koniecznie finansowo) klubu i wtedy zmienisz zdanie.
Skoro tacy zawodnicy jak Cahill reprezentują barwy Chelsea to Rodwell napewno też osiągnie wiele..
Zresztą Everton ma ręke do młodych anglików..goal.pl nie ponosi odpowiedzialności za treść komentarzy