Wisła Płock testuje dwóch piłkarzy. Pierwszoligowiec szuka stopera

We wtorek na testach w Wiśle pojawiło się dwóch stoperów: 23-letni Ukrainiec Denys Taraduda i 26-letni starszy Litwin Ricardas Sveikauskas, o czym poinformował sam klub z Płocka.

Piłkarze Wisły Płock
Obserwuj nas w
PressFocus Na zdjęciu: Piłkarze Wisły Płock
  • Wisła Płock nieco rozczarowuje w tym sezonie Fortuna 1. ligi
  • Klub zmienił już szkoleniowca, nowym został Dariusz Żuraw
  • Teraz pierwszoligowiec rozgląda się za stoperem

Litwin i Ukrainiec na testach

Wisła Płock od momentu rozpoczęcia pracy przez Dariusza Żurawia zdobyła aż siedem oczek. Spadkowiczowi udało się wygrać z Chrobrym Głogów 2:1, zremisować z Motorem Lublin 2:2 oraz ostatnio pokonać sensację ligi Odrę Opole 2:0. To przekłada się na 7. miejsce w stawce z dorobkiem 23 punktów. To znaczący postęp po erze Marka Saganowskiego w ekipie “Nafciarzy”.

Teraz klub chce iść za ciosem i szuka nowego stopera do swojego zespołu. We wtorek na testach w Wiśle pojawiło się dwóch stoperów: 23-letni Ukrainiec Denys Taraduda i 26-letni starszy Litwin Ricardas Sveikauskas, o czym poinformował sam klub z Płocka. Obaj występowali oni ostatnio w litewskiej ekstraklasie i mają wciąż ważne kontrakty ze swoimi zespołami, ale wygasają one wraz z końcem roku. 

Pozycja stopera to jedna z kluczowych do wzmocnienia w zespole “Nafciarzy”, bowiem stracili oni w tym sezonie 20 goli – najwięcej w tej części tabeli.

Czytaj więcej: Podbeskidzie oficjalnie żegna swojego szkoleniowca. Nowy na horyzoncie?

Komentarze