Latal i Myśliwiec nie zaskoczyli, znane składy na mecz Bruk-Bet Termalica – Stal

Bruk-Bet Termalica - Stal Rzeszów to drugi półfinałowy mecz barażowy o awans do Ekstraklasy. W roli faworyta do tej potyczki podejdą Pomarańczowi. W każdym razie drużyna z Rzeszowa nie zamierza tanio sprzedać skóry. W naszym materiale znajdziecie informacje o wyjściowych składach obu teamów i kursy oferowane przez bukmacherów.

Radoslav Latal
fot. PressFocus Na zdjęciu: Radoslav Latal
  • Bardzo ciekawie zapowiada się potyczka w Niecieczy
  • Poznalismy już wyjściowe składy na spotkanie Bruk-Bet Termalica – Stal Rzeszów
  • Rywalizacja zacznie się o godzinie 21:00

Bruk-Bet Termalica – Stal Rzeszów: trenerzy odkryli karty

Bruk-Bet Termalica w opinii ekspertów jest faworytem starcia ze Stala Rzeszów. Wpływ na taki stan rzeczy ma fakt, że podopieczni Radoslava Latala dobrze czują się, grając na swoim stadionie. Ekipa Daniela Myśliwca nie zachwyca natomiast na wyjazdach.

Tomasz Loska i spółka przystąpią do meczu po cennej wygranej nad Arką Gdynia (2:1). Bruk-Bet Termalica może się tym samym pochwalić passą trzech kolejnych zwycięstw.

Rzeszowianie natomiast w trakcie minionego weekendu przechylili szalę zwycięstwa na swoją stronę w starciu ze SKRĄ Częstochowa (2:1). Jednocześnie Stal wróciła na zwycięski szlak po trzech spotkaniach bez zwycięstwa.

Fortuna 1 Liga. Bruk-Bet Termalica – Stal Rzeszów: składy na mecz

Bruk-Bet Termalica: Loska – Radwański, Biedrzycki, Tekijaski, Kadlec, Ambrosiewicz, Mesanović, Zawijski, Karasek, Hilbrycht, Śpiewak

Stal: Bąkowski – Mustafaev, Góra, Pajnowski, Głowacki, Poczobut, Wolski, Michalik, Danielewicz, Małecki, Prokić.

Czytaj więcej: Bruk-Bet Termalica – Stal Rzeszów: typy, kursy, zapowiedź (06.06.2023)

Komentarze