Przykry incydent w meczu Fortuna 1 Ligi. Bonecki trafił do szpitala

Sebastian Bonecki
PressFocus Na zdjęciu: Sebastian Bonecki

Do przykrego zdarzenia doszło w piątkowym spotkaniu Fortuna 1 Ligi pomiędzy Ruchem Chorzów a Zagłębiem Sosnowiec, w wyniku którego zawodnik drużyny gości Sebastian Bonecki, trafił do szpitala.

  • Sebastian Bonecki trafił do szpitala po zderzeniu z Maciejem Sadlokiem
  • Gracz Zagłębia Sosnowiec na dłuższą chwilę stracił przytomność
  • Obrońca Ruchu został ukarany żółtą w tej sytuacji

Bonecki stracił przytomność

Niefortunne zdarzenie miało miejsce w końcówce pierwszej części spotkania Ruchu Chorzów z Zagłębiem Sosnowiec. Maciej Sadlok i Sebastian Bonecki zderzyli się głowami w polu karnym gospodarzy. Obaj zawodnicy potrzebowali natychmiastowej interwencji medycznej.

Sebastian Bonecki w tej sytuacji stracił przytomność. Na murawie pojawiła się karetka pogotowia, a gracz został zabrany do szpitala. Jak poinformowali komentatorzy Polsat Sport musiało upłynąć kilka minut, zanim zawodnik Zagłębia odzyskał przytomność. W zderzeniu mocno ucierpiał również bark pomocnika.

Maciej Sadlok miał dużo więcej szczęścia. Gracz Niebieskich z opatrunkiem na głowie mógł kontynuować to spotkanie. Po interwencji VAR-u i obejrzenia tej sytuacji na monitorze arbiter główny zdecydował się wskazać na rzut karny, a obrońca został ukarany żółtą kartką. Jednak fatalnie przestrzelił w tej sytuacji zawodnik Zagłębią Sosnowiec Maksymilian Rozwandowicz.

Zobacz również: PRZESTAŃCIE MI POLSKĄ PIŁKĘ PRZEŚLADOWAĆ | TETRYCY #27

Komentarze