Rodado jak Robocop? Sytuacja kadrowa Wisły przed Bruk-Betem Termaliką

Wisła Kraków w piątkowym spotkaniu 17.kolejki Fortuna 1 Ligi powalczy o siódme zwycięstwo w sezonie. W szeregach Białej Gwiazdy z różnych powodów zabraknie pięciu graczy.

Angel Rodado
Obserwuj nas w
fot. Imago / Konrad Świerad Na zdjęciu: Angel Rodado
  • Wisła Kraków bez pięciu zawodników przystąpi do piątkowego spotkania w Fortuna 1 Lidze przeciwko Bruk-Betowi Termalice
  • Z gry wypadł między innymi Goku, ale do kadry meczowej wrócić ma Angel Rodado
  • Spotkanie Białej Gwiazdy z ekipą Mariusza Lewandowskiego odbędzie się w piątek o 20:30

Wisła bez Goku, ale z Rodado

Wisła Kraków aktualnie plasuje się na ósmej pozycji w ligowej tabeli, legitymując się bilansem 25 punktów. Do lidera rozgrywek Biała Gwiazda traci aktualnie siedem oczek

Tymczasem już w piątkowy wieczór krakowianie rozegrają kolejny mecz ligowy. Podejdzie do niego po cennym zwycięstwie nad GKS-em Katowice (3:2) w roli gospodarza.

POLECAMY TAKŻE

Oficjalna strona internetowa 13-krotnych mistrzów Polski przekazała natomiast, że w piątkowym spotkaniu przeciwko Bruk-Betowi Termalice nie będzie mogło zagrać pięciu graczy. Do gry może natomiast wrócić Angel Rodado. Rehabilitację przechodzą Michał Żyro i David Junca. Goku wypadł z gry z powodu urazu mięśnia dwugłowego. Z kolei z przeziębieniem i kłopotami gastrycznymi zmagają się Igor Łasicki oraz Jakub Krzyżanowski.

Czytaj więcej: Sobolewski straszy rywali swoim supersnajperem. “Rwie się do gry”

Komentarze