Derby Rzeszowa dla Stali. Przesądził gol w końcówce [WIDEO]

Stal lepsza od Resovii w derbach Rzeszowa. Biało-niebiescy wygrali 2:1, a decydującą bramkę w 88. minucie zdobył Andreja Prokić.

Andreja Prokić
  • Stal lepsza od Resovii w derbach Rzeszowa
  • Biało-niebiescy wygrali 2:1
  • Decydującą bramkę zdobył w 88. minucie Andreja Prokić

Stal Rzeszów 2:1 Resovia. Gol Prokicia zdecydował [WIDEO]

Po 10. kolejkach Stal Rzeszów ma na koncie 10 punktów i zajmuje 14. miejsce w tabeli Fortuna I Ligi. Natomiast Resovia z dorobkiem 8 oczek plasuje się na przedostatniej pozycji.

W 41. minucie Stal Rzeszów wyszła na prowadzenie. Wiktor Kłos przeprowadził świetny rajd na prawej stronie boiska i posłał dośrodkowanie w pole karne. Tam odnalazł się Adler, który najpierw uderzył w Pindrocha, ale przy dobitce nie dał już golkiperowi Resovii żadnych szans.

Resovia Rzeszów grała w dziesiątkę po czerwonej kartce dla Radosława Adamskiego w samej końcówce pierwszej połowy. Jednak mimo tego wyrównała w 56. minucie. Po zablokowanym strzale Rafała Mikulca piłka padła pod nogi Radosława Kanacha. Wychowanek Stali Rzeszów uderzył z woleja i pięknie umieścił piłkę w lewym górnym rogu bramki.

W 88. minucie w polu karnym rywali zimną krew zachował Andreja Prokić. Doświadczony skrzydłowy świetnie uderzył na bramkę Pindrocha, dając biało-niebieskim zwycięstwo.