KSW 61 – zapowiedź gali od redakcji Zagranie.com!

Mariusz Pudzianowski
Mariusz Pudzianowski fot. PressFocus

W końcu doczekaliśmy się gali MMA w Polsce, gdzie zobaczymy kilkutysięczną widownię. Karta, która ostatecznie została stworzona przez włodarzy KSW ma potencjał do tego, by być jedną z najlepiej sprzedanych kart w historii organizacji, o czym mówił Martin Lewandowski. Miejmy nadzieję, że zawodnicy potwierdzą swój potencjał w klatce i zobaczymy niezłe show!

Szukasz typów i kursów bukmacherskich na KSW 61? Redaktorzy Zagranie.com przygotowali specjalny kupon na najbliższą galę. Kliknij w link i sprawdź ich propozycje. Tymczasem zapraszamy na krótki opis wszystkich pojedynków!

Promocje na KSW 61 od sponsora federacji

Jeśli szukasz ciekawych promocji i atrakcyjnych kursów na galę KSW 61 to warto zapoznać się z ofertą Fortuna Zakłady Bukmacherskie sponsora tej federacji. Dodatkowo rejestrując się w Fortunie z naszym kodem promocyjnym GOAL zyskasz wyższy bonus dla nowych klientów warty łącznie do 2720 zł.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebet 20zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg

120.2 kg.: Mariusz Pudzianowski (14-7) vs. Łukasz Jurkowski (17-11)

Zestawienie, które wykiełkowało przy ostatniej próbie znalezienia rywala Mariuszowi Pudzianowskiemu. Choć początkowo wydawało się żartem… z czasem pomysł podchwycili sami zawodnicy, którzy mimo że trenują w jednym klubie postanowili skrzyżować rękawice. Co z tego wyjdzie? Przekonamy się już w sobotę podczas walki wieczoru!

65.8 kg.: Salahdine Parnasse (14-1) vs. Filip Pejić (15-4)

Francuz wraca po utracie swojego mistrzowskiego pasa, długo nie mógł się pogodzić z tym faktem mówiąc, że przegrał przez “lucky punch”. Jego rywalem będzie Filip Pejic, który ostatnio spektakularnie pokonał Sebastiana Rajewskiego w zaledwie 11 sekund.

120.2 kg.: Michał Kita (20-12) vs. Darko Stošić (14-4)

To dość nieoczekiwane zestawienie, pierwotnie Kita miał walczyć z Jayem Silvą, jednak ten złapał kontuzję. Na dwa tygodnie przed galą w jego miejsce wszedł Darko Stosić. Ta walka może być eliminatorem do walki o pas kategorii ciężkiej.

77.1 kg.: Tomasz Romanowski (13-7) vs. Patrik Kincl (23-9)

Tommy wygrał 8 walk z rzędu, mimo to nie jest faworytem w starciu ze swoim obecnym rywalem Patrickiem Kinclem, który będzie miał od Polaka wyższy i będzie miał większy zasięg ramion.

70.3 kg.: Roman Szymański (13-6) vs. Donovan Desmae (14-6)

Duży potencjał drzemie w Romanie Szymańskim, jednak na swojej drodze miał on naprawdę mocnych zawodników. Tak też jest i tym razem, bo Belg walczył ostatnio o mistrzostwo organizacji Cage Warriors, poległ tam niejednomyślnie. To walka z potencjałem na najlepsze starcie gali.

53.5 kg.: Karolina Owczarz (3-1) vs. Monika Kucinic (1-0)

Powracająca po pierwszej przegranej w karierze Karolina Owczarz zmierzy się z debiutującą w organizacji zawodniczką pochodzącą ze Słowenii. Dla Moniki Kucinic to dopiero drugi krok w zawodowym MMA, jednak ma na swoim koncie sporo walk w formule Kickbokserskiej.

93 kg.: Przemysław Mysiala (24-10) vs. Ivan Erslan (9-1)

Obaj zawodnicy to byli pretendenci do pasa kategorii półciężkiej, którzy polegli w boju z Tomaszem Narkunem. Po swojej klęsce Mysiala zdążył już wrócić na zwycięskie tory. Będzie ciężko o drugie zwycięstwo z rzędu, bo Erslan jest w tym starciu zdecydowanym faworytem.

65.8 kg.: Damian Stasiak (12-7-0) vs. Andrey Lezhnev (19-9-0)

Damian Stasiak w swojej ostatniej walce wyglądał naprawdę przyzwoicie, jednak tym razem czeka go znacznie trudniejsze zadanie, bo zmierzy się z byłym pretendentem do pasa organizacji M-1 Challenge – Andreyem Lezhnev’em.

77.1 kg.: Jakub Kamieniarz (9-7-0) vs. Adam Niedźwiedź (7-4-0)

Obaj – choć młodzi – to także doświadczeni, obaj żądni sukcesów. Jednak KSW pokazało im, że o takowe nie tak łatwo na najwyższym poziomie, bo ani Kamieniarz ani Niedźwiedź jeszcze nie mieli okazji w tej organizacji wygrać.

Materiał przygotowany przez serwis Zagranie.com

Komentarze