Mecze o przełamanie. Sobota w Serie A

Bartosz Bereszyński
Bartosz Bereszyński PressFocus

W sobotę rozegrane zostaną trzy spotkania 18. kolejki Serie A. Na murawie zabraknie co prawda drużyn ze ścisłej ligowej czołówki, ale nie powinno zabraknąć emocji. Sprawdźcie nasze typy.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Bologna – Verona. Typy i kursy

W pierwszym spotkaniu 18. kolejki Serie A Bologna zmierzy się u siebie z Hellas Werona. Gospodarze przystąpią do tego meczu z nadzieją na przerwanie fatalnej serii ośmiu kolejnych spotkań bez wygranej. Nie będzie o to jednak łatwo, bowiem rywal z Werona bardzo dobrze spisuje się od początku 2021 roku. W trzech dotychczasowych spotkaniach zapisał na swoje konto siedem punktów i w sobotnim meczu w Bolonii będzie chciał potwierdzić wysoką formę.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 16. stycznia 2021 14:53.

Torino – Spezia. Typy i kursy

Bardzo ciekawie zapowiada się sobotnie spotkanie na Stadio Olimpico w Turynie. Znajdujące się w strefie spadkowej Torino podejmować będzie beniaminka ze Spezii, który wygrał dwa ostatnie ligowe mecze. Klub z Turynu w ostatniej kolejce musiał uznać wyższość Milanu (0:2), ale wcześniej mógł się pochwalić czterema kolejnymi meczami bez porażki.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Sampdoria – Udinese. Typy i kursy

W ostatnim sobotnim meczu Sampdoria Genua podejmować będzie przeżywające poważny kryzys Udinese. Goście nie wygrali w lidze od sześciu kolejek, a w tym roku zdobyli tylko jeden punkt w trzech meczach. Sampdoria od wielu tygodni gra w kratkę, ale w sześciu ostatnich meczach zdołała odnieść trzy zwycięstwa. Do sobotniego spotkania przystąpi w roli faworyta.

Sprawdź pełną zapowiedź i typy na mecz >

Tabela Serie A

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze