PSG – OGC Nice: typy, kursy, zapowiedź (01.12.2021)

Leo Messi
Pressfocus Na zdjęciu: Leo Messi

Na środę zaplanowano do rozegrania 10 spotkań w Ligue 1. Wieczorową porą PSG stanie do walki z OGC Nice w ramach 16. kolejki. Sprawdź nasz typ, kursy bukmacherskie i przewidywane składy na ten pojedynek.


PSG

Ligue 1


01/12/2021

21:00

Parc des Princes

OGC Nice

PSG – OGC Nice, typy i przewidywania

PSG w lidze nie ma sobie równych. Z kolei Nice przed poprzednią kolejką było na pozycji wicelidera. Przez wpadkę z Metz trzeba teraz nadrobić stracone punkty. O taki wyczyn nie będzie łatwo w Paryżu, gdzie będzie gorąca atmosfera.

Wszystko przez Złotą Piłkę, która w ramach tradycji zostanie zaprezentowana kibicom. Stąd też w środę szykuje się wielkie święto w Paryżu. Z tego powodu nasza redakcja spodziewa się bramkostrzelnego widowiska. Stawiamy na triumf PSG i przynajmniej trzy trafienia do ostatniego gwizdka sędziego.

Fortuna
1.98
Wygrana PSG i powyżej 2,5 bramki – TAK

PSG – OGC Nice, sytuacja kadrowa

Mauricio Pochettino nie będzie mógł w środę skorzystać z Neymara, Draxlera, Verattiego czy Herrery. Goście zjawią się w Paryżu bez Atala, Bambu i Rosario.

PSG – OGC Nice, ostatnie wyniki

PSG już dawno zapewniło sobie spokój na fotelu lidera. Ekipa z Parku Książąt patrzy na resztę stawki z góry i do środowej rywalizacji przystąpi po czterech wygranych z rzędu. Kilka dni temu gospodarze pokonali w meczu na śniegu Saint-Etienne (3:1).

Z kolei Nice zaliczyła w poprzedniej kolejce wpadkę. Ówczesny wicelider zagrał z Metz. Co ciekawe, ostatnia drużyna w tabeli odniosła skromne zwycięstwo wyjazdowe, co spowodowało spadek gości na trzecią lokatę. Wcześniej Nice pokonała Clermont (2:1) i uległa Montepellier (0:1).

PSG – OGC Nice, historia

Historia pojedynków bezpośrednich przemawia na korzyść PSG. W zeszłym sezonie paryżanie najpierw wygrali (3:0), natomiast w rundzie rewanżowej padł wynik (2:1).

PSG – OGC Nice, kursy bukmacherskie

PSG – OGC Nice, przewidywane składy

PSG: Donnarumma – Dagba, Marquinhos, Ramos, Mendes – Gueye, Pereira, Paredes – Di Maria, Messi, Mbappe

Nice: Benitez – Lotomba, Dante, Todibo, Bard – Gouiri, Thuram, Lemina, Boudaoui – Dolberg, Delort

PSG – OGC Nice, transmisja meczu

Transmisję tego meczu w telewizji przeprowadzi Eleven Sports 3 i nSport +.

Zakład bez ryzyka do 600zł + freebety 30zł
Jeden z liderów rynku
+18 | Obowiązuje regulamin | Graj odpowiedzialnie Pełen reg
Ligue 1
M
1Paris Saint-Germain38268490365479486
2Olympique Marsylia38218963382570371
3AS Monaco38209965402584469
4Rennes382061282404258366
5Nice382071152361679666
6Strasbourg381712960431773363
7RC Lens3817111062481474762
8Olympique Lyon3817111066511563761
9Nantes381510135548780455
10Lille381413114848097655
11Brest38139164957-862348
12Reims381113144344-170946
13Montpellier38127194961-1273943
14Angers381011174455-1170441
15Troyes38911183753-1675638
16Lorient38812183563-2867436
17Clermont Foot3899203869-3166936
18Saint-Etienne38711204277-3580532
19Metz38613193569-34921231
20Bordeaux38613195291-3989531

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze