Polska – Rosja. Kołtoń i Rudzki stawiają na remis

Stadion we Wrocławiu
Stadion we Wrocławiu PressFocus

Reprezentacja Polski już dziś rozegra jedno z dwóch towarzyskich spotkań przed Euro 2020. Rywalem podopiecznych Paulo Sousy będzie reprezentacja Rosji. Sprawdzamy jaki wynik w tym meczu typują ambasadorzy etoto – Roman Kołtoń i Przemysław Rudzki.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Dla szkoleniowców obu zespołów będzie to doskonała okazja do sprawdzenia niektórych wariantów gry przygotowywanych na Euro 2020. Nie należy się jednak spodziewać odsłonięcia wszystkich kart. Już teraz wiemy, że Biało-czerwoni przystąpią do tego meczu bez kilku ważnych zawodników w podstawowym składzie. Na murawie nie zobaczymy między innymi Piotra Zielińskiego i Arkadiusza Milika, a Robert Lewandowski rozpocznie mecz na ławce rezerwowych.

O krótką przedmeczową analizę pokusili się ambasadorzy etoto zakłady bukmacherskie – Roman Kołtoń i Przemysław Rudzki. Jeżeli zgadzasz się z ich przewidywaniami, na wskazany przez nich typ możesz dziś postawić w etoto bez ryzyka. Więcej o tej ofercie piszemy poniżej.

Polska – Rosja. Typ Romana Kołtonia

etoto
14.00
Polska – Rosja 2:2

Zakład bez ryzyka na mecz Polska – Rosja

Na dzisiejszy mecz możesz postawić bez ryzyka w etoto dzięki promocji przygotowanej specjalnie dla Czytelników goal.pl. Rejestrując się w etoto za pośrednictwem naszej strony Twój pierwszy zakład AKO będzie ubezpieczony do kwoty 100 zł. Zakład nie wejdzie? Otrzymujesz zwrot gotówki na konto bez dodatkowych warunków. Ta promocja obowiązuje tylko 1 czerwca.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Polska – Rosja. Typ Przemysława Rudzkiego

etoto
3.40

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze