Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław. Zapowiedź, typy, kursy

Piłkarze Rakowa Częstochowa
Piłkarze Rakowa Częstochowa fot. PressFocus

Raków Częstochowa w pierwszym piątkowym starciu w ramach 27. kolejki PKO Ekstraklasy zmierzy się ze Śląskiem Wrocław. Mecz będzie wyjątkowy, bo po raz pierwszy w tej kampanii Niebiesko-czerwoni zagrają przy Limanowskiego. W roli faworyta do tej batalii podejdzie team Marka Papszuna. Niemniej ekipa Jacka Magiery zamierza pokrzyżować plany gospodarzy. Zatem można się spodziewać ciekawej potyczki. W naszej zapowiedzi znajdziecie między innymi nasze typy, aktualne kursy bukmacherskie oraz informację o transmisji.

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, ostatnie wyniki

Drużyna z Częstochowy powalczy o swoje piąte zwycięstwo z rzędu, licząc wszystkie rozgrywki. Raków w środku tygodnia w pokonanym polu pozostawił Wartę Poznań (2:0). Wcześniej podopieczni Marka Papszuna pokonali natomiast poznańskiego Lecha (3:1).

Tymczasem ekipa z Wrocławia ostatnio pokonała po strzeleckim festiwalu Podbeskidzie Bielsko-Białą (4:3). Śląsk wróci tym samym na zwycięski szlak po dwóch remisach z rzędu. Wojskowi zaliczyli podział punktów z Górnikiem Zabrze (1:1) oraz Lechią Gdańsk (1:1).

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, historia

W pierwszym boju między obiema ekipami w tej kampanii górą był team z Wrocławia. Śląsk wygrał 1:0. Ogólnie w pięciu ostatnich spotkaniach WKS był górą trzykrotnie, jedna potyczka zakończyła się remisem i raz szalę zwycięstwa na swoją stronę przechylili Niebiesko-czerwoni.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, sytuacja kadrowa

W zespole Marka Papszuna prawdopodobnie będzie mogło zagrać czterech zawodników. W gronie nieobecnych znajdą się pewnie: Tomas Petrasek, Daniel Bartl, Miłosz Szczepański i David Tijanić. Z kolei w drużynie Wojskowych wyłączeni z gry mają być: Maciej Wilusz oraz Wojciech Golla.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, kursy

Kursy moga ulec zmianie. Aktualizacja z dnia 23. kwietnia 2021 17:57.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, typy i przewidywania

Nasza redakcja typuje, że w pierwszym od 23 lat meczu Niebiesko-czerwonych w Częstochowie górą będą gospodarze. Nasz typ: wygrana Rakowa.

Typy bukmacherskie na dziś – sprawdź, jak typujemy pozostałe spotkania kolejki!

etoto
1,68

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, 2000 zł w bonusach od ETOTO

Na to spotkanie możesz postawić w ETOTO zakłady bukmacherskie, którego ofertę polecają m.in. Mateusz Borek i Tomasz Smokowski. Bukmacher ten przygotował specjalną ofertę dla naszych Czytelników. Rejestrując się za pośrednictwem naszej strony, otrzymasz bonus ETOTO od pierwszej wpłaty do 1500 zł, ale również srebrny status w programie lojalnościowym ETOTOMANIA, co uprawnia do otrzymania bonusów i freebetów o łącznej wartości ponad 500 zł w miesiącu!

Bonus 100% do 1500 zł + 1000 zł w bonusach i freebetach
Poleca Mateusz Borek
+18 | Graj odpowiedzialnie | Obowiązuje Regulamin Pełen reg

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, przewidywane składy

Raków: Holec – Piątkowski, Niewulis, Jach, Tudor, Lederman, Sapała, Kun, Wdowiak, Cebula, Arak

Śląsk: Szromnik – Poprawa, Puerto, Tamas, Janasik, Scalet, Mączyński, Pawłowski, Praszelik, Pich, Exposito.

Raków Częstochowa – Śląsk Wrocław, transmisja meczu

Piątkowe spotkanie 27. kolejki PKO Ekstraklasy w Częstochowie będzie można obejrzeć w polskiej telewizji. Z meczu Raków – Śląsk transmisja “na żywo” będzie prowadzona na antenach Canal+ Sport, Canal+ Sport 3 i na nSport. Starcie rozpocznie się o godzinie 18:00.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze