Jarosław Niezgoda w barwach Legii Warszawa
Jarosław Niezgoda w barwach Legii Warszawa fot. Paweł Kot

El. LE: College Europa vs Legia. Zapowiedź, typy, kursy

Wicemistrz Polski w postaci warszawskiej Legii zmagania w europejskich pucharach w ramach eliminacji do Ligi Europy rozpocznie od potyczki z gibraltarskim Europa FC. Zachęcamy do zapoznania się z zapowiedzią tego spotkania, w której znajdziecie między innymi informacje na temat sytuacji obu zespołów, nasze przewidywania, a także kursy oferowane przez bukmacherów.

Czytaj dalej…

O ile Wojskowi są cały czas w trakcie przygotowań do nowego sezonu, to ekipa z południa Europy ma już na swoim koncie 27 kolejek ligowych, co może stawiać to drużynę w uprzywilejowanej pozycji. W każdym razie i tak w powszechnej opinii to przedstawiciel PKO Ekstraklasy jest faworytem do awansu do kolejnej fazy rozgrywek.

Europa – Legia, historia

Nigdy dotąd polskie drużyny nie miały okazji zmierzyć się z ekipami z Gibraltaru. Tym samym czwartkowa batalia będzie historycznym pierwszym tego typu meczem.

Europa – Legia, ostatnie wyniki

Wiceliderzy gibraltarskiej ekstraklasy podejdą do swojego spotkania opromienieni wiktorią nad Sant Julia (4:0). Z kolei team Aleksanara Vukovicia ostatnio rozgromił w sparingu aż 6:0 Miedź Legnicę, co było próbą generalną Wojskowych przed bojem w europejskich pucharach.

Europa – Legia, sytuacja kadrowa

Wygląda na to, że gospodarze do swojej potyczki podejdą bez żadnych osłabień. Nieco inaczej wygląda sytuacja w przypadku stołecznej ekipy, gdzie pod znakiem zapytania stoi występ Luisa Rochy, a już na pewno nie zagra Cafu.

Europa – Legia, kursy

Europa – Legia, 1×2 kursy
STS Fortuna Totolotek Lvbet forBET Etoto PZBuk Najlepszy kurs
Wygrana Europy 10,08 12,00 10,25 10,00 10,00 9,50 11,00 Sprawdź ofertę Fortuny
Remis 5,95 6,00 6,00 6,50 6,00 5,90 5,90 Sprawdź ofertę LVBet
Wygrana Legii 1,22 1,23 1,25 1,21 1,23 1,20 1,12 Sprawdź ofertę Totolotka
Kursy aktualne na 10.07.2019 13:40

Europa – Legia, typy i przewidywania

Zgadzamy się z typami ekspertów bukmacherskich, stawiając na spokojny triumf legionistów. Nasz typ: 0:3.

Europa – Legia, oferta bukmacherów

Polscy bukmacherzy przygotowali na to spotkanie bogatą ofertę zakładów. Znajdziecie w nich nie tylko tradycyjne zakłady na rozstrzygnięcie danego spotkania, ale również możecie wytypować strzelców bramek.

Oferta STS na mecz Europa – Legia >>

Oferta Totolotka na mecz Europa – Legia >>

Oferta Lvbet na mecz Europa – Legia >>

Oferta Fortuny na mecz Europa – Legia >>

Oferta ForBet na mecz Europa – Legia >>

Oferta eToto na mecz Europa – Legia >>

Oferta PZBuk na mecz Europa – Legia >>

Europa – Legia, przewidywane składy

Europa: Coleing – Ayew, Olmo Gonzalez, Sergio Sanchez, Diego Portilla, Juampe Rico, Marco Rosa, Yahaya, Walker, Gallardo, Barr

Legia: Cierzniak – Vesović, Wieteska, Remy, Jędrzejczyk, Andre Martins, Gvilia, Novikovas, Carlos Lopez, Nagy, Niezgoda.

Europa – Legia, transmisja meczu

Czwartkowe starcie Europa – Legia prawdopodobnie nie będzie dostępne w żadnej polskiej telewizji. Na razie nie posiadamy informacji, aby jakaś stacja planowała relację z tego meczu.

Komentarze