Śląsk Wrocław – Miedź Legnica: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (21.05.2023)

Śląsk - Miedź: transmisja w TV i online. W niedzielne popołudnie Śląsk rozegra kluczowe spotkanie dla swojej przyszłości. Sprawdź gdzie oglądać mecz Śląsk - Miedź.

John Yeboah
IMAGO/Łukasz Skwiot/Cyfrasport Na zdjęciu: John Yeboah

Śląsk – Miedź, gdzie oglądać?

Śląsk Wrocław z “nożem na gardle” przystąpi do niedzielnego meczu 33. kolejki PKO Ekstraklasie. Wrocławianie, aby myśleć o utrzymaniu muszę przed własną publicznością pokonać Miedź Legnicę, która szanse na pozostanie w lidze straciła już wcześniej.

Kibice Śląska nadzieję na pozytywne zakończenie sezonu odzyskali po dwóch ostatnich ligowych meczach, w których ich drużyna zdobyła cztery punkty. Najpierw zremisowała 1:1 z Jagiellonią Białystok, a następnie pokonała 3:1 Wisłę Płock. Sprawdź nasze typy na mecz Śląsk – Miedź.

Śląsk – Miedź, transmisja w TV

Mecz Śląsk Wrocław – Miedź Legnica rozegrany zostanie w niedzielę (22 maja) o godzinie 12:30. Transmisja z tego spotkania dostępna będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a pojedynek skomentują Robert Skrzyński i Remigiusz Jezierski.

Śląsk – Miedź, transmisja online

Za pośrednictwem internetu wszystkie mecze Ekstraklasy w końcówce sezonu 2022/23 można oglądać dzięki CANAL+ online. Teraz przez pierwsze trzy miesiące koszt dostępu wynosi tylko 39 zł miesięcznie. Aby skorzystać z tej oferty wystarczy zarejestrować konto za pośrednictwem naszej strony.

Śląsk – Miedź, kursy bukmacherów

Bukmacherzy w tym meczu zdecydowanie stawiają na drużynę Śląska, która po prostu musi zwyciężyć, jeżeli marzy o zachowaniu ligowego bytu.

Śląsk Wrocław
Miedź Legnica
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 21 maja 2023 12:25.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Śląsk – Miedź?

Spotkanie dostępne będzie na kanałach CANAL+ Sport i CANAL+ Sport 3, a także w atrakcyjnej ofercie na platformie CANAL+ online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Śląsk – Miedź?

Mecz rozegrany zostanie w niedzielę (21 maja) o godzinie 12:30.

Musisz mieć przynajmniej 18 lat, żeby korzystać z tej strony.
Prosimy graj odpowiedzialnie! Hazard może uzależniać.

Komentarze