Polska – Chile: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (16.11.2022)

Karol Świderski
PressFocus Na zdjęciu: Karol Świderski

Polska – Chile: transmisja w TV i online. Już w przyszłym tygodniu reprezentacja Polski rozegra pierwszy mecz na mundialu. Zanim to jednak nastąpi, tuż przed wylotem do Kataru zmierzy się w Warszawie w towarzyskim spotkaniu z Chile. Sprawdź gdzie obejrzeć mecz Polska – Chile.

Polska – Chile, gdzie obejrzeć

Dla reprezentacji Polski mecz z Chile to ostatni sprawdzian przed rozpoczęciem mistrzostw świata w Katarze. Czesław Michniewicz będzie miał ostatnią okazję do sprawdzenia formy kadrowiczów, którzy na zgrupowanie przyjechali w poniedziałek.

Pierwotnie spotkanie miało zostać rozegrane na Stadionie Narodowym w Warszawie, ale ze względu na wykrytą na obiekcie usterkę musiało zostać przeniesione. Ostatecznie piłkarze obu drużyn w środowy wieczór wybiegną na murawę stadionu Legii.

Nie należy spodziewać się, aby w meczu z Chile Biało-czerwoni wystąpi w takim samym składzie, w jakim rozpoczną pierwsze spotkanie na mundialu w Meksykiem. Jak wygląda sytuacja kadrowa? Tego dowiesz się z naszej zapowiedzi meczu. Sprawdź typy na mecz Polska – Chile.

Polska – Chile, transmisja na żywo w TV

Środowe towarzyskie spotkanie Polska – Chile rozpocznie się o godzinie 18:00 i będzie można obejrzeć je na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Polska – Chile, transmisja online

Mecz z Chile będzie można obejrzeć także za pośrednictwem internetu. Transmisja dostępna będzie na internetowej stronie sport.tvp.pl oraz w aplikacji Polsat Box Go.

Polska – Chile, kursy bukmacherskie

Według bukmacherów większe szanse na zwycięstwo w środowym meczu mają podopieczni Czesława Michniewicza. Wyraźnie wskazują na to kursy oferowane przez nich na ten mecz.

Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 16 listopada 2022 17:59.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Polska – Chile?

Mecz będzie transmitowany na kanałach TVP1, TVP Sport i Polsat Sport Premium 1.

Kiedy rozegrany zostanie mecz Polska – Chile?

Spotkanie odbędzie się w środę (16 listopada) o godzinie 18:00.

Komentarze