Liga Narodów 2021. Gdzie oglądać półfinały? Transmisja w tv i stream online

Piłkarze reprezentacji Hiszpanii
Piłkarze reprezentacji Hiszpanii PressFocus

Gdzie oglądać półfinały Ligi Narodów? Piłkarskie hity czekają nas w turnieju finałowym Ligi Narodów, który w najbliższych dniach rozegrany zostanie na włoskich boiskach. Rywalizację między sobą rozstrzygną reprezentacje Włoch, Hiszpanii, Belgii i Francji. Wszystkie spotkania będzie można obejrzeć “na żywo” w polskiej telewizji.

Liga Narodów – gdzie oglądać?

W turnieju finałowym udział wezmą reprezentacje, które okazały się najlepsze w rywalizacji grupowej w Dywizji A. Pierwsze miejsca zajęły reprezentacje Włoch, Hiszpanii, Belgii i Francji. To właśnie te cztery drużyny będą w dniach 6-10 października rywalizować o zwycięstwo w drugiej edycji Ligi Narodów.

Na stadionach San Siro w Mediolanie i Allianz Stadium w Turynie najpierw rozegrane zostaną półfinałowe mecze: Włochy – Hiszpania i Belgia – Francja. Zwycięzcy zagrają w zaplanowanym na niedzielę wielkim finale, a pokonani zmierzą się w spotkaniu o 3. miejsce. Wszystkie spotkania turnieju finałowego będzie można w Polsce obejrzeć “na żywo” zarówno w telewizji, jak i za pośrednictwem internetu.

Liga Narodów, transmisja na żywo w TV

Mecze turnieju finałowego Ligi Narodów 2021 będzie można oglądać na kanałach Telewizji Polskiej oraz Polsatu. Oba półfinałowe mecze: Włochy – Hiszpania (6 października) i Belgia – Francja (7 października) rozpoczną się o godzinie 20:45. Pierwszy będzie transmitowany na kanałach TVP 1, TVP Sport i Polsat Sport, natomiast drugi na TVP 2, TVP Sport i Polsat Sport.

Mecz o 3. miejsce, który rozegrany zostanie w niedzielę (10 października) o godzinie 15:00, będzie transmitowany na kanałach TVP 1 (1. połowa) i TVP 2 (2. połowa). Z kolei finałowe spotkanie, które rozpocznie się o godzinie 20:45 obejrzymy na TVP2.

Liga Narodów, transmisja online

Wszystkie spotkania turnieju finałowego Ligi Narodów 2021 będziemy mogli obejrzeć również za pośrednictwem internetu. Mecze będą dostępne na internetowej stronie tvpsport.pl oraz poprzez aplikację mobilną TVP Sport dostępną na urządzenia z najpopularniejszymi systemami operacyjnymi – Android i iOS.

Liga Narodów, kursy bukmacherskie

20:45 10. października 2021
Hiszpania
Francja
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 10. października 2021 19:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Komentarze