Lechia Gdańsk – Korona Kielce: gdzie oglądać? Transmisja w TV i online (06.08.2022)

Bartosz Śpiączka
PressFocus Na zdjęciu: Bartosz Śpiączka

Lechia Gdańsk – Korona Kielce: transmisja na żywo w TV oraz stream online. W czwartej kolejce PKO BP Ekstraklasy zmierzą się drużyny, które w miniony weekend zanotowały pierwsze zwycięstwa w tym sezonie. Kto wyjdzie górą z pojedynku w Gdańsku? Transmisja dostępna będzie w polskiej telewizji oraz internecie.

Lechia – Korona, gdzie oglądać

Lechia Gdańsk nie może mówić o szczęśliwym starcie sezonu. Biało-Zieleni zostali zmieceni z boiska przez Wisłę Płock, a następnie pożegnali się z marzeniami o europejskich pucharach. Dopiero w starciu z Widzewem Łódź udało się Lechistom wejść na zwycięską ścieżkę. Wynik był na ostrzu noża, ale w końcówce drużynę uratował stały bohater – Flavio Paixao.

Korona Kielce w miniony weekend również zainkasowała pierwszy komplet punktów. Beniaminkowi udało się to jednak osiągnąć znacznie łatwiej. Dublet Bartosza Śpiączki i piękny strzał Łukowskiego sprawił, że Śląsk Wrocław z rzadka tylko wyglądał na zespół zdolny urwać oczka rywalowi. Teraz Lechia podejmie u siebie Koronę, a celem każdej z drużyn będzie przedłużenie dobrego momentu.

Sprawdź nasze typy na mecz Lechia Gdańsk – Korona Kielce.

Lechia – Korona, transmisja na żywo w TV

Firma CANAL+ ma monopol na transmitowanie spotkań polskiej Ekstraklasy. Sobotnie spotkanie w Gdańsku obejrzysz na CANAL+ Sport oraz na CANAL+ Sport 3.

Lechia Korona, transmisja online

Nadchodzący pojedynek na stadionie Lechii można obejrzeć również w internecie. Aby to zrobić, wejdź najpierw na stronę internetową CANAL+ Online. Warto skorzystać z naszej oferty – masz wówczas szansę zaoszczędzić aż 90 złotych!

  • 1-miesięczny dostęp – 45 zł
  • 6-miesięczny dostęp – 180 zł (zamiast 270 zł)

Lechia – Korona, kursy bukmacherskie

Lechia dzięki swojemu doświadczeniu oraz przewadze własnych trybun jest dla bukmacherów faworytem nadchodzącego starcia.

Polsat Plus Arena Gdansk

Ekstraklasa

6 sierpnia 2022

15:00

Lechia Gdańsk
Korona Kielce
Kursy mogą ulec zmianie. Aktualizacja z dnia: 6 sierpnia 2022 14:58.

18+ | Graj odpowiedzialnie! | Obowiązuje regulamin

Gdzie obejrzeć mecz Lechia – Korona?

Spotkanie dostępne będzie na CANAL+ Sport, CANAL+ Sport 3 oraz w aplikacji CANAL+ Online.

Kiedy odbędzie się spotkanie Lechia – Korona?

Mecz rozpocznie się w sobotę (6 sierpnia) o godzinie 15:00.

Komentarze