Zieliński podjął decyzję i przekazał nowinę władzom Napoli

Piotr Zieliński
fot. PressFocus Na zdjęciu: Piotr Zieliński

Piotr Zieliński w ostatnim czasie budził duże zainteresowanie West Ham United. Tym samym media spekulowały, że reprezentant Polski może zmienić barwy klubowe. Il Mattino przekazało jednak, że polski pomocnik podjął już decyzję, że nie zmienia klubu i chce kontynuować karierę w ekipie ze Stadio Diego Armando Maradona.

  • Piotr Zieliński nie ma w planach zmiany barw klubowych
  • Il Mattino przekazało, że 28-latek chcenadal bronić barw SSC Napoli
  • Reprezentant Polski miał już przekazać taka informację władzom klubu z Serie A

Zieliński zostaje w Napoli

Piotr Zieliński trafił do SSC Napoli w 2016 roku po udanych dla reprezentacji Polski mistrzostwach Europy we Francji. Sternicy Azzurrich wydali wówczas 16 milionów euro na transakcję z udziałem Polaka.

Zieliński ma kontrakt ważny z Napoli do 2024 roku z opcją przedłużenia o kolejne 12 miesięcy. Ostatnio natomiast pojawiły się w mediach doniesienia, sugerujące, że West Ham był poważnie zainteresowany transferem z udziałem 28-latka.

Zobacz także:

Tymczasem nowe wieści na temat przyszłości Zielińskiego przekazało Il Mattino. Włosi przekonują, że zawodnik nie ma w planach zmiany klubu i przekazał już taką nowinę sternikom Napoli.

Npwy sezon Serie A wystartuje już w drugi weekend sierpnia. Podopieczni Luciano Spallettiego w pierwszej kolejce zmierzą się na wyjeździe z Hellas Werona. Zanim jednak do tego dojdzie, to Napoli rozegra jeszcze sparing z Espanyolem w najbliższą sobotę.

Czytaj więcej: Nowy bramkarz coraz bliżej Napoli

Komentarze

Na temat “Zieliński podjął decyzję i przekazał nowinę władzom Napoli