Arsenal postara się latem o transfer pomocnika Juventusu

Dziennikarze Calciomercato przekazali, że Manuel Locatelli znalazł się na liście życzeń Arsenalu. Kanonierzy chcieli sprowadzić latem pomocnika i proponują włączenie w transakcję Kierana Tierneya.

Manuel Locatelli
Pressfocus Na zdjęciu: Manuel Locatelli
  • Manuel Locatelli zbiera pozytywne recenzje za swoją grę w obecnym sezonie
  • Włoch znalazł się na liście życzeń Arsenalu
  • Kanonierzy w ramach transakcji gotowi są zaoferować Kierana Tierneya

Locatelli wzbudził zainteresowanie na Wyspach

Manuel Locatelli stał się w sezonie 2022/23 absolutnie kluczowym pomocnikiem dla Juventusu. Massimiliano Allegri ufa 25-latkowi, który odwdzięcza mu się za to solidnymi występami. Włoch rozegrał w obecnej kampanii już 30 meczów.

Według redakcji Calciomercato dobra forma Włocha przykuła zainteresowanie Arsenalu. Kanonierzy chcieliby latem postarać się o transfer zawodnika Starej Damy. W ramach transakcji są gotowi zaoferować Juventusowi Kierana Tierneya, który nie jest na Emirates niezbędny. 

Arsenal otwarty na sprzedaż pomocnika
Emile Smith Rowe

Emile Smith Rowe odejdzie z Arsenalu? Jak podaje “Calciomercato”, Emile Smith Rowe podczas najbliższego letniego okienka transferowego może odejść z Arsenalu. Kanonierzy podobno są otwarci na sprzedaż ofensywnego pomocnika. Playmaker nie jest już aż tak ważnym zawodnikiem w kadrze Mikela Artety jak w tamtym sezonie, kiedy to często trafiał do siatki rywali i imponował swoją

Czytaj dalej…

Mikel Arteta woli stawiać na Aleksandra Zinchenko, podczas gdy Szkot jest na razie tylko drugim wyborem. Arsenal pozytywnie zapatruje się na negocjacje z Juventusem i wierzy, że trudna sytuacja klubu może skłonić Locatelliego do rozważenia przeprowadzki do Londynu. Poza Arsenalem 25-latkiem mocno interesuje się również Liverpool.

Przeczytaj: Arsenal nagrodzi wychowanka? Trwają rozmowy nt. nowego kontraktu

Komentarze