West Ham złożył ofertę ws. Milika

Arkadiusz Milik
Arkadiusz Milik fot. PressFocus

Arkadiusz Milik według doniesień Rai otrzymał ofertę transferu od jednego z klubów Premier League. Dziennikarz i ekspert ds. transferów Ciro Venerato poinformował w trakcie niedzielnej audycji La Domenica Sportiva, że do gry o Polaka włączył się West Ham United.

Arkadiusz Milik jak na razie najczęściej wymieniany jest w trakcie trwającego okienka transferowego w kontekście przeprowadzki do Francji. Chętni na pozyskanie reprezentanta Polski mają być decydenci Olympique Marsylia.

Klub z Lazurowego Wybrzeża wciąż stara się osiągnąć porozumienia w sprawie pozyskania Milika. Mowa podobno o 5-6 milionach euro. Ponadto włoski klub chce zapewnić sobie procent od kolejnego transferu z udziałem Polaka. Tymczasem najnowsze doniesienia wskazują, że do gry o zawodnika włączył się również West Ham, oferując 7 milionów euro. Okazuje się jednak, że są to pieniądze, które nie satysfakcjonują sterników Azzurrich.

Tajemnicą Poliszynela jest to, że prezydent Napoli Aurelio De Laurentiis wycenił polskiego napastnika na 15 milionów euro. Taki stan rzeczy sprawił, że najpewniej z wyścigu po Milika wypadło Atletico Madryt, które wkrótce powinno ogłosić transfer Moussy Dembele, pozyskując Francuza z Olympique Lyon.

W kontekście wychowanka Rozwoju Katowice warto zaznaczyć, że jego transfer tej zimy musi dojść do skutku. W innym przypadku Milik może wypaść z reprezentacji, na co wpływ może mieć brak gry przez kolejne pół roku. Tym samym Polak mógłby przegapić Mistrzostwa Europy.

Milik od września do grudnia minionego roku miał okazję rozegrać tylko siedem spotkań. Wszystkie w reprezentacji Polski.

Transfer Arkadiusza Milika – kursy bukmacherów

Czy Arkadiusz Milik zmieni klub w zimowym oknie transferowym?

STS
1.45
Tak
2.50
Nie
Czytaj recenzję Recenzja Sprawdź STS
Zawodnik musi zmienić klub do 01.02.2021

Kursy aktualne na 08.01.2021 20:21

Tekst zawiera treści reklamowe | +18 | Obowiązuje regulamin

Komentarze