Werner bardzo blisko powrotu do Bundesligi

Timo Werner
fot. PressFocus Na zdjęciu: Timo Werner

Timo Werner wszystko wskazuje na to, że lada moment wróci do Bundesligi. Sky Sport Deutschland podaje, że Niemiec ma zasilić szeregi RB Lipsk. W ostatnich dniach zostały poczynione znaczne postępy w negocjacjach między Chelsea a Saksończykami.

  • Timo Werner w przyszłym tygodniu prawdopodobnie wróci do RB Lipsk
  • Reprezentant Niemiec ma zostać wypożyczony przez klub z Bundesligi z opcją transferu definitywnego
  • 26-latek chce tym samym na niemieckiej ziemi optymalnie przygotować się do mundialu w Katarze

Werner ponownie w RB Lipsk?

Timo Werner trafił do Chelsea latem 2020 roku za ponad 50 milionów euro. Z zawodnikiem wiązano duże nadzieje, ale ten jednak nie do końca zaaklimatyzował się w nowym otoczeniu. W związku z tym coraz częściej pojawiały się spekulacje o zmianie klubu z udziałem 26-latka.

Zobacz także:

Tajemnicą poliszynela jest, że Niemiec chce wrócić do RB Lipsk. Chociaż zainteresowanie zawodnikiem wykazał też Juventus, ale Werner bardziej woli dołączyć do klubu z Bundesligi, będąc w ciągłym kontakcie z dyrektorem klubu Oliverem Minztlaffem.

Dziennikarz Sky Sport Deutchland Florian Plettenberg podaje, że transakcja z udziałem napastnika może zostać sfinalizowana w przyszłym tygodniu. Werner występował w szeregach Die Roten Bullen w latach 2016 – 2020. Łącznie rozegrał 156 meczów, notując w nich 90 trafień i 40 asyst.

Czytaj więcej: Hudson-Odoi chce opuścić Chelsea, Anglik ma konkretny powód

Komentarze